Mobile Legends

4.8
(14)

Güneydoğu Asya’daki en popüler çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası yani MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oyunlarından biridir. Bu tür oyunlar gerçek zamanlı savaş oyunlarıdır. Bu tür oyunlar PC ortamında bir hayli bulunmaktadır. En çok oynananları ise League of Legends yada DOTA2 olarak bilinir. Mobil cihazlar hayatımıza girdiğinden beri bu tür oyunlar dört gözle bizler tarafından bekleniyordu. Sonunda Mobile Legends oyunu ile bu özlem sona ermiştir. Gerek grafikleri gerekse de kolay kontrolleri ile kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Oyun içerisindeki tarihi ve efsanevi karakterler (Hero) ile oyun içerisinde tam bir strateji savaşı yaşanmaktadır. Mobile Legends oyunu en alttaki linkten Apk olarak hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang

2017 yılında piyasaya yepyeni bir MOBA oyun girdi ve piyasada kısa sürede popüler oldu. Oyuncuların merakla beklediği bu oyun e-spor yarışmalarının da vaz geçilmezi olmuştur. Kontrolleri, grafikleri açıklamaları ile bir başyapıt haline gelmiş bu oyun Mobile Legends’dır. Yeni sürümü Mobile Legends: Bang Bang ile oyuncular yeni özellikleri beklemektedirler. Peki bu özellikler nelerdir?

  • Yenilenen Kahramanlar: Karina – Gölge Kılıcı. Alpha – Nefret Kılıcı. Minotaur – Minos’un Oğlu. Sun – Maymun Kral
  • Ekipman Sistemi Yükseltmeleri: Orman ve Dolaşım ekipmanları, Orman ve Dolaşım Ayakkabıları olarak değiştirildi.
  • Yeni ekipman eşyasıları: Önceden var olan 20’den fazla ekipman eşyası düzenlendi.
  • Yıldız Puanları ve Koruma Puanları Optimizasyonu

Mobile Legens Bang Bang oyununu indirmek için aşağıdaki linke tıklayarak mobile cihazınıza veya bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Taktiklerinizi konuşturacağınız İyi Savaşlar!!!

Dünya çapındaki oyuncularla mobil cihazlarda 5v5 MOBA oyunu oynayın. Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA karşılaşmasında arkadaşlarınıza katılın, Mobile Legends: Bang Bang! Favori kahramanlarınızı seçin ve silah arkadaşlarınız ile mükemmel takımı kurun! 10 saniyelik çöpçatanlık, 10 dakikalık savaşlar. Koridorda iniş, ormancılık, kuleye hücum, takım savaşları, PC MOBA’larının tüm eğlencesi ve aksiyon oyunları avucunuzun içinde! eSpor ruhunuzu besleyin!

Mobile Legends Bang Bang, mobil cihazlarda olağanüstü MOBA oyunu. Son zaferi elde etmek için takım arkadaşlarınızla düşmanlarınızı ezin ve geride bırakın! Telefonunuz savaşa susamış!

Mobile Legends Özellikleri

1. Klasik 5 Vs 5 Savaş : Rakipleriniz gerçek kişiler. Düşmanın kalesini almanız gerekiyor. Bunun için harita üzerinde 3 adet yol bulunmakta. Ayrıca harita üzerinde farklı orman alanları ve savunma kuleleri vardır. Düşmana ait olanları yok et ve savaşı kazan. Takım arkadaşlarınızla iyi bir strateji belirleyip size verilen süre boyunca savunun ve saldırın ki kazanmak için çabalayın.

2. Takım Çalışması : Takımınız oluştuktan sonra savaşmaya hazır olarak oyuna başlıyorsunuz. Alabileceğiniz hasarları engellemeniz gerekmekte, iyi bir strateji geliştirmek için düşmanı sürekli olarak kontrol etmeli ve takım arkadaşlarınızı aldıkları hasa sonucu oyundan düşmemeleri için iyileştirmen gereklidir. Takımınız güçlendirmek için ve bire bir eşleşmede üstünlük sağlamak için Tanklar, Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Destekler vb. arasından seçim yapmalısınız. Her kazanılan oyunda yeni kahramanların kilitleri açılıyor ve bu kahramanları takımınıza katabiliyorsunuz.

3. Takımınızı Zafere Taşıyın : League of Legends veya DOTA2’de olduğu gibi maçı kazanmak için yetenekler ve beceriler ön plandadır. Maçları kazanmak için kahramanınızın yeteneği ön planda olacaktır. Bu aşamadan sonra stratejini belirleyip zafere ulaşacaksınız. Tabi ki kazanmak için bazı kahramanların yeteneklerini önem taşımaktadır. Bazı özel yeteneklere sahip kahramanlara ulaşmak içinse oyun parası ile sahip olmanız gerekmektedir.

4. Kolay Kontroller :

Ekranınıza baktığınızda kontrollerin ekranda sağ ve sola yerleştirildiğini göreceksiniz. Ekranın sol tarafında dokunmatik özelliğe sahip bir joystick. Ekranın sağ tarafta ise karakterinize ait hareketleri belirten düğmeler. Bu hareket ve yetenek düğmeleri 2 parmak ile kullanabilirsiniz. Daha çok oynayarak ustalaşın. Bu düğmelerde otomatik kilitleme ve hedef eleme, rakibinize son vuruş yapmanızı sağlayan kombinasyonlar da bulunmaktadır. Savaşın heyecanına kapılmanız ve savaşa odaklanmanızı için ustalaşın!!!

5. 10 Dakika ve 10 saniye : Oyundaki en önemli sayı diyebiliriz. Oyuna başlamadan önceki eşleştirme süresi 10 saniyedir. Savaşlar ortalama 10 dakika sürer. Oyunun sıkıcılığından kurtulmak, oyuncuları bekleme sürelerini azaltmak  ve oyuncuların daha çok savaş sahnesi  yaşamasını sağlamak için oyun bu şekilde hazırlanmıştır. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda oyunu çalıştırın ve bu savaşa katılın.

6. Yapay Zeka : Çoğu MOBA tarzı oyunlarda bağlantı kesildiğinde takımınızın kurulması askı alınır veya oyundan düşer ve geri döndüğünüzde oyunu kaybetmiş olursunuz. Fakat Mobile Legends’ın güçlü bağlantı sistemi ile oyundan düşseniz bile savaşa tekrarda geri dönebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Oyundan düştüğünüzde bu yapay zeka sayesinde sistemi sayesinde oyun siz yokken sizin yerinize kontrolü ele alır ve siz gelene kadar oynama işlemini bu yapay zeka yapar.

Mobile Legends Apk İndir

Android için Mobile Legends uygulamasının en son versiyonunu 15 haziran ayında yayınlandı. Mobile Legends Bang Bang , Moonton’ın çok oyunculu bir çevrimiçi savaş alanına sahip oyunudur. Bu strateji oyunu , orijinal kahramanlardan oluşan bir büyük havuz. League of legends ile en iyi şekilde karşılaştırılabilir, ancak yalnızca mobil cihazlar çalışması için yayınlanmıştır. Gerekli yardımcı emülatörler ile bilgisayar ortamında da oynayabilirsiniz. Bir kahraman seçin, düşmanları avlayarak seviye atlayın, düşman kahramanları alt edin, eşyalarla yükseltin ve her düşman koruduğu merkezi ve düşmanı yok edin.

Dünyanın her yerinden tutkulu MOBA sevenler bu 5v5 oyununda kıyasıya savaşıyor. Klasik MOBA haritaları bu oyunda güncellenmiş ve geliştirilmiş olarak karşına çıkıyor. Haritaları kullanırken daha çok bilgiye ulaşabilecek, alıştığın harita kullanımından geri kalmayacaksın. Rakibinin kalesini ele geçirmek için kahramanlarını seç ve güçlü bir takım kur. Dövüş sahnesine dalmadan önce 10 saniyelik eşleştirme periyodunun tadını çıkar. 10 dakikalık maçlarda 3 şeritte savaş ve değişik ormanlarda gezin. Çevrimdışı yapay zeka özelliği ile büyük savaşlarda bağlantını kaybetsen bile saniyeler içerisinde geri bağlanabilirsin ve bu esnada Mobile Legends yapay zekanın takımına senin yerine göz kulak olduğunu bildiğin için kaybettim gibi bir düşüncede olmayacaksın.

Mobile Legends Hile

Direk olarak savaş meydanında oyunun başladığı ve seviyenizi bu savaş alanında gösterdiğiniz çabalar sayesinde arttırdığınız bu oyunda bu sayede oyundaki yeni kahraman ve özelliklere ulaşabiliyorsunuz.

Fakat oyundaki her özellik bunan bağlı değildir. Tüm geliştirmeler ve kahramanlara ulaşmanız bu sayede olmuyor. Mobile Legends Oyununu oynayanlar bilirler ki oyunda bazı geliştirmeler için elmasın önemi büyüktür. Her yeni güncelleme ile birlikte yeni kahramanlar ve yeni eşyalar gelir bunlara ulaşmak ve bunları geliştirmek için elmas almanız gerekmektedir. Fakat elmas fiyatları biraz yüksek olduğu için oyuncular öncelikli olarak ücretsiz elmas kodu da denilen mobile legends code ’larına başvurmaktadır.

Yediden yetmişe herkes internet ortamında bu kodları aramaktadır. Oyuncu kitlesi genişledikçe bu kodları bulmak ve hızlı bir şekilde kullanmak gerekiyor. Mobile legends redeem code bulmak için muhakkak sponsor firmaların sitelerini ve etkinlikleri takip etmeniz gerekmektedir. Ama oyun yapımcıları  oyundaki rekabetin devamlılığı için bir çok özellik ve eşyaların elmas alımı ile yapılacağını belirtmişlerdir. Bu açıklamalardan dolayı oyuncular oyunda hile yapmak için çabalıyorlar.

En çok başvurulan hile ise elmas hilesidir. Mobile legends elmas hilesi yaptığınızda daha hızlı bir şekilde gelişme kaydedebilir ve yeni kahramanlara sahip olabilirsiniz. İnternette bedava Mobile Legends elmas hilesi yazan bir çok site vardır. Oyuncular bu sitelerden medet umarak bilgilerini girip hesaplarını kaybediyorlar. Örneğin sizden birkaç dosya indirip bilgilerinizi girip yüksek miktarda elmas sahibi olacağınızı belirtiyorlar. Sizler bunlara inanıp bilgilerinizi girdiğinizde sizin şahsi bilgilerinize kadar ele geçirip sizi zora sokabilirler.

Kozmik eşyalara kavuşmak için her yeni sürüm yada güncelleme ile oyuna eklenen mobile legends redeem code ’larını muhakkak bulmanız ve kullanmanız gerekmektedir.

Mobile Legends İndir

oyun indir
Lütfen Unutmayın

Mobile Legends oyununu indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla satılmaktadır. İsterseniz bu öğeleri satın alabilirsiniz. Bu satın alma özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play Store uygulamasının ayarlar bölümünden satın alma işlemleri için şifre ayarlarını etkinleştirin. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikası gereğince Mobile Legends oyununu oynamak veya indirmek için en az 12 yaşında olmalısınız. Diğer tüm mobil oyunlarımız için android oyun indir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

mobile legends

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.