Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇

5
(58)

Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 64/1. Sk. NO:3-A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0542 767 90 46

Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ Yol Tarifi

GAZİEMİR GÖKKUŞAĞI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 64/1. Sk. NO:3-A, Gaziemir – İzmir olan Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇, işletmesine 0542 767 90 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gazi̇emi̇r Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 58

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

58 thoughts on “Gökkuşaği Kreş Ve Gündüz Bakimevi̇

  1. Çocugunuzu güvenle verebileceginiz sayili kreşlerdendir Hele ki şu pandemi sürecinde okulun hijyeni ve öğretmenlerin özverisi taktire şayan durumda.Bu durum kurucusundan kaynaklanmaktadir.Sayın Gurbet KALKO size bu konuda tebrik ediyorum.

  2. Başarılarınızın devamını dilerim, Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Ailesi…

  3. Gercekten cok guzel ,denetimi iyi olan ve guvenilir bir kreş

  4. Gerçekten çok güzel ve güvenilir bir kreş , öğretmen kadrosu ve çalışanları çok ilgili çocukların kendilerini geliştirmesi için eğitici ve öğretici etkinlikleri var çok hoşuma gitti .

Comments are closed.