Bebek Akademisi Kreşi

4.6
(23)

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Akadlar Cd. No:7/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 205 2808

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi Yol Tarifi

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Akadlar Cd. No:7/A, Gaziemir – İzmir olan Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi, işletmesine 0850 205 2808 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

22 thoughts on “Bebek Akademisi Kreşi

  1. Oğlum minicik bir bebekken yollarımız kesişti bebek akademi ile. Şanslıyız emin ellere teslim ettik yavrumuzu. Bebek akademi akademik anlamda da özgüven anlamında da bizi ziyadesi ile memnun etti. Ne söylesem az. Deniz hanım işinin ehli,her zaman her yerde her duruma hakim????iletişim mükemmel cevapsız sorunuz kalmıyor. öğretmenler naif, kibar ve sevgi dolu???? benım beklentim çocuğumun eve mutlu dönmesi idi. Bunu başardı bebek akademi. Teşekkürler. İlginize, sevginize, samimiyetinize…Her daim güzel hatırlanacaksınız ve çok seviliyorsunuz ????

  2. Dünyaları önümüze serseler değeri biçilemez evlatlarımızı hergün sizlere emanet edip gönül rahatlığı ile işlerimizde çalışabiliyorsak sizin ve öğretmenlerimizin sayesinde sonsuz teşekkürler 5 buçuk aylıkken alıp yılladır aile sevgisiyle çocuğumu büyüttüğünüz için ????????????????

  3. Bebek akademiye 2 yaşında başladığımız yolcuğumuz bu yıl 6 yaşını tamamlayan Selimle biticek.. ????En büyük şansımız iyikimiz evladımız ve bizim için.. Özverili, içten, anlayışlı ve eğitici kadrosuyla ailemiz gibiler.. İyi ki varlar..

  4. Karşısındaki yetişkin insanlarla bile iletişim sağlayamayan küçücük, iletişimi kısıtlı olan veya hiç olmayan çocuklara bebeklere nasıl bir yöntemle iletişime geçiyor merak ettiğim şey bu oldu sadece böyle bir kurumdan eğitim beklemeyin pardon kurum demişim TİCARETHANE olacaktı. Çocuğuna kıymet vermeyen göndersin ben gittim kendim gözlerimle kulaklarımla şahit oldum nezaket, profesyonellik, “insanlık” namına bir şey bulamadım.

Comments are closed.