Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi

4.8
(106)

Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8-3 C, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 90 51

Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi Yol Tarifi

Derma FaMe - İzmir Gaziemir Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8-3 C, Gaziemir – İzmir olan Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi, işletmesine (0232) 251 90 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

105 thoughts on “Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi

  1. Çok samimi işlerini titizlikle yapan nezih bir güzellik merkezi. Daha önce lazer tecrübem olduğu için iyi yerle kötü yeri az çok ayırt edebiliyorum. Çok memnun kaldığım için ilk defa bir işletme hakkında yorum yapıyorum. Düşünenler varsa daha iyi bir yer olmadığına eminim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  2. Lazer Epilasyon için gidiyorum 5. Seansta sonuç mükemmel. İşini titizlikle yapan, memnuniyet odaklı bir yer. Gitmeyi düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Cilt bakımınin ne demek.olduğunun tam karşılığıni veren ,terapi gibi hissettiğim ve memnun kaldığım işletme.Teşekkürler Meral Hanim. .

  4. Derma Fame ailesine çok teşekkür ederim. Mükemmel ekip arkadaşları ile profesyonel hizmet veren ve müşteri memnuniyetinin daima ön planda olmasını sağlayan nadir salonlardan kesinlikle tavsiye ediyorum 🙂

  5. Uzun süre güvenilir ve araştırmalarım sonucunda dermafameyi buldum iyikide bulmuşum ????Lazerde İlk seasntan itibaren dökülmeler başladı sonuçlarından memnunum ???? Gayet hijyenik ve güvenli güler yüzlü çalışanlarıyla ilgili bir yer???? Fatoş hanım ve Meral hanım çok tatlı ve güler güzlü ????

Comments are closed.