Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş

4.8
(34)

Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, Menekşe Sk. No:20, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 220 34 34

Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş Yol Tarifi

Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu (0-7 Yaş)

Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, Menekşe Sk. No:20, Gaziemir – İzmir olan Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş , işletmesine (0232) 220 34 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

33 thoughts on “Özel Şen Arılar Kreş Anaokulu 0 7 Yaş

  1. Başörtüsü var diye öğretmen almayan çağ dışı kalmış bir zihniyet yönetmelik. Merak ediyorum acaba baş örtülü velilere nasil tepki veriyorlar?
    M.e.b gerekli şikayette bulundum umarim hak ettiginizi alirsiniz.

  2. İlgili olmalı sadece kendi çocuğum için değil her çocuk için çok ilgililer. Temiz toplu ve kaliteli hizmeti ile teşekkür ediyorum siz şen arılar a
    İyi ki varsınız

  3. Yaklaşık 2 sene boyunca çocuğumuzu yolladık . Son derece memnun kaldık . Temizlik , ilgi, düzen ve en önemlisi güleryüz … Tüm öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyorum .

  4. Çok güzel yıllarımızın geçtiği kreş ve anaokulu. Oranın ilk 5 aylık bebeği olan Zeynep orada çok ilgi gördü çok arkadaş edindi.Çok güzel bir kreş ve ana okulu. Zeynep şuan ilkokul 3 öğrencisi.

  5. Çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz bir kreş. Biz çok memnunduk, eğitim seviyesi yüksek öğretmenlerle çalışıyorlar çocuklar sıkılmadan gün boyu vakit geçiriyor. İsimlere aldanmayın icraatlara bakın bu kreşten memnun kalırsınız. Şehir değişikliği olduğu için ayrıldık.

Comments are closed.