Mytransfer

5
(4)

Mytransfer adres, telefon, rezervasyon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 840 33 11

Mytransfer Yol Tarifi

Mytransfer  İle Ulaşımda Kendinizi Özel Hissedin

Yolculuğa çıkmak tatil için bile olsa insanlar için stresli bir durumdur. Eşya hazırlamak, her şeyin tamam olması, rezervasyonlar, uçağa yetişmek, yola çıkmak işte tüm bu streslerden sonra uçağa binmek ve yola çıkmak insanı biraz rahatlatır. İş seyahati veya tatil için çıkılan bu yolculuk uçakla yapılıyorsa uçak yolculuğu bitip de havalimanına inince havalimanından gideceğimiz yere ulaşmak için de önceden bir ayarlama yapmamız gerekir. Bu da havalimanı ile konaklayacağımız mekan arasında yolculuğumuzu ayarlayacak olan transfer firmasını ayarlamak olacaktır. Bunu yolculuktan birkaç gün öncesinde ayarlamalıyız. İnternetten mytransfer firmasının sitesine girip online formu doldurmak ve firmaya göndermek gerekmektedir. Bu yolculuğumuzla ilgili tüm ayrıntılara yer verilmiştir. Yolculuk tarihi, saati gibi bilgiler de bulunmaktadır. Bunların yanında transferi gerçekleştirecek olan aracın modeli ve kaç kişilik olduğunu da forma yazıyoruz. Transfer yolculuğumuz tek yönlü mü yoksa dönüş de söz konusu mu bunları da yazıyoruz forma. Mytransfer sitesinde araçlar hakkında bilgi ve fiyat listesi de mevcuttur. Yolculuğumuzu nasıl bir araçla yapmak istiyorsak onun fiyatlarına bakıp ona göre ayarlama yapıyoruz. Araçlar; standart binek, lüks binek, vito, minibüs şeklinde gruplandırılmıştır. Buna göre gideceğimiz yer ve fiyatı da görünmektedir sayfada. Araç da belirledikten ve rezervasyonu tamamladıktan sonra uçağa binebiliriz artık.

Uçaktan inince mytransfer firmasının aracı ve sürücüsü bizi karşılayacaktır. Yolculuğumuzda profesyonel ekibiyle bizlere hizmet etmek üzere firma her türlü konforu ile transferimizi gerçekleştirecektir. Yolculuğumuz gideceğimiz konaklama mekanında sona erer. Dönüş ile ilgili bilgilerin verilip ödeme yapıldıktan sonra yolculuğun ilk aşaması bitmiş olur. Bize kendimizi özel hissettiren bir hizmet almış olarak ve yoğun bir mutlulukla tatilimize veya iş görüşmemize başlıyoruz. Her şey kendimizi özel hissetmemizde gizli.

mytransfer

İzmir Havaalanı Transfer Sizi Şımartacak

İzmir, mevcut özellikleri sayesinde hem bölgesel hem de ulusal değerde büyük bir öneme tekabül ettiği için yılın belirli dönemlerinde artmakla beraber İzmir’e dünya genelinden yüzbinlerce insan gelir. Ziyaretçiler, ülke sınırından olduğu gibi farklı kültür ve ülke sınırlarından dahi şehri görmeyi düşünebilir; fakat şehre geliş doğrultusunda havayolu, karayolu, denizyolu olmak üzere aynı tercih noktaları kalır. Bu tercih noktaları içinden sıklıkla tercih edilmeyi başaran havayolu, izmir havaalanı transfer çalışmasının varlığı sayesinde havalimanından hızlı geçmiş imkanları tanır; lakin bu imkanlardan yararlanabilmek adına önceden hazırlık yapılması büyük önem taşır.

My Transfer Firması tarafından gerek İzmir’de yaşayan gerekse şehre farklı nedenlerden dolayı gelecek olanlar için izmir havaalanı transfer hizmeti gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen hizmet bütünü, firmanın internet sitesinde detaylı bir şekilde anlatılırken; genel olarak havalimanından belirlene noktaya ve arzu edilen alandan havalimanına olmak üzere transfer çalışması yapılır. Transfer işleminde kullanılan araçlar, standarttan başlayarak lük veya VİTO şeklinde farklı gruplandırmalar içerisinde yer alır; hatta aynı gruplandırmayı 2-16 kişi arasında sağlanan transfer hizmeti için de söyleyebiliriz. İzmir’in her noktasına yapılan transfer servisi, firmayla bağlantılı kurulup anlaşıldığı takdirde civar şehir ya da ilçelere de yapılabilir; fakat bunun öncesinde firmanın fiyat politikasını öğrenmeli, daha sonra son kararınızı vererek başvuruda bulunmalısınız. Mevcut fiyatların üzerinden farklı bir tarife uygulama gibi seçenekler, transfer hizmetleri adına mevcut değil!

İzmir Havalimanı Transfer Hizmeti

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gerçekleştireceğiniz yolculuklar için havalimanından şehir merkezine ya da arzu ettiğiniz başka bir noktaya doğru devam eden seyahat imkanları, kendi içinde farklılık gösterir: Taksi tutma, belediye toplu taşıma araçlarını bekleme, havalimanına bağlı bir kuruma ait araç ile seyahat etme veya izmir havalimanı transfer hizmetinden yararlanma. Makul fiyatlarda gerçekleştirilen izmir havalimanı transfer hizmeti, siz havalimanına henüz ulaşmadan devreye girerek ineceğiniz alanda sizi beklemeye başlar; hatta arzu ettiğiniz takdirde adınızın yazılı olduğu döviz ile karşılanırsınız. Transfer hizmeti için şoförlük yapan görevli, İzmir’i oldukça iyi bilen; ama bu bilgiye şoförlük deneyimlerini de ekleyen kişiler arasından seçilir. Bundan dolayı istediğiniz noktaya gitme konusunda hiçbir endişeye kapılmanıza gerek kalmaz; zaten gerçekleştireceğiniz transfer hizmetini belirli noktalar üzerinden yapacağınızdan dolayı her türlü ihtimal önceden hesaplanır. My Transfer firması, izmir havalimanı transfer işlemlerini online rezervasyon ile başlatırken; isterseniz rezervasyon çalışmasını firmayla yüz yüze görüşerek de gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın filosunda bulunan araçlar, 4 ila 16 kişi olmak üzere geniş insan taşıma kapasitesinden belirlenir; ayrıca filoda yer alan araçların düzenli bakımdan geçmesi, muayenelerinin sürekli yapılması, sigortalarının ödenmesi gibi detaylı işleri yerine getirilir. İzmir’e gitmeden önce firmanın internet sitesine girerek rezervasyon yaptırabilir; hatta şehirden ayrılırken yine aynı rezervasyon ile havalimanına kadar size eşlik etmelerini isteyebilirsiniz.

Çeşme’ ye Lüks ve Rahat Ulaşım

Çeşme, Türkiye’nin tatil cennetlerinden biridir. Sadece yazın tatil yapmak için değil yılın dört mevsimi tatil, dinlenme ve iş seyahatleri için birçok kişiyi misafir etmektedir. Çeşme’ye rahat ulaşım imkanı mytransfer sağlıyor. Türkiye’nin neresinden olursa olsun İzmir için uçak bileti alarak sizi havalimanında karşılayacak lüks otomobil, rahat ulaşım, profesyonel şoför aracılığıyla çeşme’ye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için izmir çeşme transfer sizlere hizmet vermektedir. Sorunsuz bir şekilde yorulmadan sizi havalimanında karşılayarak otelinizin ya da gideceğiniz yerin kapısına kadar eşlik edecek araba, isterseniz geri dönmek istediğinizde de sizi bulunduğunuz yerden tekrar alarak İzmir havalimanını bırakacaktır. İşlerinde profesyonel, güler yüzlü, tüm trafik önlemlerini alan şoförler eşliğinde çeşme’ye ulaşabilirsiniz. Hizmet için istediğiniz lüks, konforlu ve sıfır otomobillerden birini tercih edebilirsiniz.

İster tek kişi, ister ailenizle ya da iş arkadaşlarınızla seyahat etmeniz izmir çeşme transfer ile çok kolay ve hızlı olacaktır. Hizmet almak istediğiniz kişi sayısına göre farklı lüks otomobil seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 4 kişilik ailenizle tatile gitmek ya da 10 iş arkadaşınızla toplantıya, iş seyahatine gitmeniz hiç de zor olmayacaktır. Sizi havalimanından alarak konforlu kısa bir yolculuğa başlayacaksınız. Tüm bunları ayarlamanı için ise yorulmadan sadece 7/24 ulaşabileceğiniz numaralardan gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Anlaşılan noktada otomobil sizi bekleyecektir ve zamanında sizi çeşme’ye ulaştıracaktır.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.