8 Ball Pool

5
(2)

8 Ball Pool Açıklaması

• Dünyanın 1 Numaralı Bilardo oyunu – şimdi Android’de! •

Arkadaşlarla oynamak! Efsanelerle oynayın. Miniclip 8 Top Bilardo oyununu cep telefonunuzda oynayın ve en iyisi olun!

1’e 1 VEYA 8 OYUNCU TURNUVALARDA YARIŞIN

Antrenman alanında becerilerinizi geliştirin, 1’e 1 maçlarda dünyaya meydan okuyun veya kupalar ve özel ipuçları kazanmak için turnuvalara katılın!

HAVUZ PARALARI VE ÖZEL EŞYALAR İÇİN OYNA

Isteka ve tablonuzu özelleştirin! Oynadığınız her 1’e 1 maçta, risk altında Havuz Paraları olacak – maçı kazanın ve Paralar sizindir. Bunları, daha büyük bahislerle daha yüksek dereceli maçlara girmek veya Bilardo Mağazasından yeni öğeler satın almak için kullanabilirsiniz.

ARKADAŞLARINIZA MEYDAN OKU

Arkadaş oynamak kolaydır: Miniclip veya Facebook hesabınızla oturum açın ve doğrudan oyundan arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde arkadaşlarınıza meydan okuyun ve becerilerinizi sergileyin.

SEVİYE ATLAMAK

8 Ball Pool’un seviye sistemi, her zaman bir zorlukla karşı karşıya olduğunuz anlamına gelir. Sıralamanızı artırmak ve yalnızca en iyi Bilardo oyuncularına karşı oynadığınız daha özel maç konumlarına erişmek için maçlar oynayın.

Bu oyun internet bağlantısı gerektirir

DESTEK (Sıkça Sorulan Sorular)

1.  Hesabım neden İşaretlendi? (Hesap işaretlendi veya yasaklandı)

Bayraklı hesaplar, rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için bir üçüncü taraf oyun değiştirme aracı kullanılarak sistemimiz tarafından izlenmiştir.

Uyarı Sistemimiz, tekrar herhangi bir hile kullanmadığınız sürece oynamaya devam etmenize izin verecektir.

Hesabınız Kalıcı Olarak Yasaklandıysa, yeniden açılmayacak, silinmeyecek veya herhangi bir ayrıntı değiştirilmeyecektir. Bu hesapla ilişkili e-posta, yeni bir hesap oluşturmak için kullanılamayacaktır.

2. Miniclip Benzersiz Kimliğinizi 8 Ball Pool Multiplayer’da nasıl bulabilirsiniz?

Bu numara, Miniclip hesabınızı ilk oluşturduğunuzda oluşturulur ve hesap aktifken aynı kalır ve kullanıcının kimliği olarak hizmet eder.

1) Oyununuzu açın ve sağ altta Takma adınızı ve profil resminizi göreceksiniz. Üstüne tıkla.

2) Üzerine tıkladığınızda, Profil Sayfanız açılır ve para biriminizi, başarılarınızı, toplam kazanç tutarınızı ve UniqueID’niz dahil diğer ayrıntıları gösterir.

3. Bağlantı Kaybı Sorunlarını Giderme

Oyun Sunucularımızla Bağlantınızı Nasıl Düzeltebilirsiniz?

Bir Miniclip oyunu oynarken bağlantı kesildi hata mesajı aldıysanız, oyun sunucularımıza yerel bağlantınızda bir sorun olabilir.

Ağınızda geçici bir sorun olup olmadığını görmeye çalışalım. Deneyebileceğiniz bazı adımlar şunlardır:

1) Yönlendiricinizi test edin. Bilgisayarınızı doğrudan Modeminize bağlamayı deneyin. Lütfen çevrimiçi oyunlar için kablosuz bağlantıların önerilmediğini unutmayın. Güvenilirliği sağlamak için, çevrimiçi oynarken internete kablolu bir bağlantı kullandığınızdan emin olun;

2) En iyi sonuçları almak için oyun oynarken diğer programları (özellikle P2P programları) kapatın;

3) Yerel (ev) ağınızdaki diğer bilgisayarların veya cihazların (Tabletler veya Telefonlar) oyun sunucusuyla bağlantınızı sürdürmek için gereken bant genişliğini kullanmadığını kontrol edin;

4) ISS’nizin bağlantınızı engellemediğini veya kısıtlamadığını kontrol edin (bu genellikle akşamları 17: 00-23: 00 arasında olur) Lütfen günün diğer saatlerinde test edin ve aynı sorunun olup olmadığına bakın;

Bu, İnternet bağlantınızın kalitesini test eder, Hat Kalitesi puanları A derecesinin altında kalırsa, bağlantı kaybı yaşama olasılığınızın daha yüksek olduğunu lütfen unutmayın.

 4. Sürpriz Kutular – Zaten sahip olduğunuz ipuçlarını alma

Sürpriz Kutularınızda zaten sahip olduğunuz ipucu parçalarını alıyorsanız endişelenmeyin!

Sürpriz Kutuların, ticaret kartlarına çok benzeyen rastgele bir tarafı var. Başlangıçta, satın aldığınız ilk ticaret kartı paketleri her zaman hala sahip olmadığınız yeni kartlarla dolu olacaktır. Ancak, sahip olduğunuz kart sayısı ne kadar fazlaysa, yol boyunca tekrarlanan kartları alma olasılığınız o kadar artar!

Sürpriz Kutuları ile tamamen aynı olacak ve bu nedenle, daha ileride tekrarlanan bazı işaret parçaları alacaksınız. Bu ne zaman olursa olsun, yine de telafi etmek için fazladan Havuz Parası alacaksınız.

oyun indir
8 Ball Pool

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.