Aklan Unlu Mamüller

3.7
(15)

Aklan Unlu Mamüller adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Önder Cd. No:75, Akçaköy/Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Aklan Unlu Mamüller Yol Tarifi

aklan unlu mamüller

Aklan Unlu Mamüller İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Önder Cd. No:75, Akçaköy/Gaziemir – İzmir olan Aklan Unlu Mamüller, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aklan Unlu Mamüller ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aklan Unlu Mamüller yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aklan Unlu Mamüller hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aklan Unlu Mamüller ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aklan Unlu Mamüller ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aklan Unlu Mamüller için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aklan Unlu Mamüller bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aklan Unlu Mamüller sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

15 thoughts on “Aklan Unlu Mamüller

  1. Temiz güzel bir mekan güler yüzlü personel uygun fiyatlı bir yer

  2. Doğum günü pastalarımızı burda yaptırıyoruz. Güzel ve lezzetli. Iletişim numarası istiyorum.acill

  3. Aldıklarım aynı, ödediğim fiyat günden güne farklı

  4. Evimin dibi olmasına rağmen alışveriş yapmayi kestigim fırın. Çalışanın bir elinde eldiven var sizin siparişlerinizi bu eliyle veriyor paraları da bu elle alıp veriyor. Bunu fark edince ürünleri iade ettim. Ayrica maskeleri tam takmiyorlar. Uyaran müşterinin arkasından laf ediyorlar ????????

  5. Son aldığım pasta taze olmasına rağmen tadı bir tuhaftı. Şuruplu oldugu çok belliydi,tadı keskindi. Dikkat edilse iyi olur.

Comments are closed.