Akvaryum

3.6
(5)

Akvaryum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Konak, 865. Sk. No:16 D:1C, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 441 85 89

Akvaryum Yol Tarifi

Akvaryum

Akvaryum İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Konak, 865. Sk. No:16 D:1C, Konak – İzmir olan Akvaryum, işletmesine (0232) 441 85 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akvaryum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akvaryum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akvaryum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akvaryum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akvaryum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akvaryum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akvaryum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akvaryum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

5 thoughts on “Akvaryum

  1. Gayet uygun ve ilgili bir satıcı bildiğimiz esnaf fiyatlar uygun olduğu için pazarlık pek mümkün değil ama uygun fiyatli piyasaya göre. İlgili ve bilgili bir satıcı. Teşekkürler

  2. Kaç senedir aynı mekan balık sayısı azalmış ve pahallanmis

Comments are closed.