Alibaba Bozak Unlu Mamuller

4.3
(36)

Alibaba Bozak Unlu Mamuller adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Şht. Feridun Pözüt Cd. No:1/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 32 11

Alibaba Bozak Unlu Mamuller Yol Tarifi

Alibaba Bozak Unlu Mamuller

Alibaba Bozak Unlu Mamuller İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Şht. Feridun Pözüt Cd. No:1/A, Gaziemir – İzmir olan Alibaba Bozak Unlu Mamuller, işletmesine (0232) 251 32 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alibaba Bozak Unlu Mamuller ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alibaba Bozak Unlu Mamuller yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alibaba Bozak Unlu Mamuller hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alibaba Bozak Unlu Mamuller ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alibaba Bozak Unlu Mamuller ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alibaba Bozak Unlu Mamuller için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alibaba Bozak Unlu Mamuller bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alibaba Bozak Unlu Mamuller sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

36 thoughts on “Alibaba Bozak Unlu Mamuller

  1. EL ÜSTÜNDE TUTULAN MÜŞTERİ VE LEZZETLİ PASTA VE UNLU MAMÜLLER ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

  2. Keske aldığımız pastanin resmini suan cekip atabilsem. Bugune kadar yuzlerce meyveli pasta yemisimdir ancak böylesi az bulunur. Hem uygun fiyatıyla hem de lezzetiyle harika bir pasta yedik. Kremasindan icindeki meyveye kadar el emegiyle yapılmış bir pasta gerçekten cok tesekkur ederiz. ????????

Comments are closed.