Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi

3.5
(8)

Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıf Bey Mahallesi, Kemal Reis Cd. No:8 D:1A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0530 880 01 84

Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi

Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıf Bey Mahallesi, Kemal Reis Cd. No:8 D:1A, Gaziemir – İzmir olan Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi, işletmesine 0530 880 01 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “Anastasiya Tırnak Stüdyosu & Güzellik Merkezi

  1. Çok ilgili ve çok hijyenikler bu kesinlikle tavsiye ediyorum.

  2. İlgi, alaka ve titizliğiniz için teşekkür ederim, harikasınız ????

  3. Tavsiye etmiyoruz. Hizmet ücretini söylemeden eşime 2 kat masraf çıkartmışlar.

  4. Kalıcı oje işlemi yaptırdım 17 günlük kapanma öncesi, 2. Günü oje attı. Paylaştım telafi edelim denildi memnuniyet için. Pandemi bitti açıldı herşey, randevu almaya çalışıyorum cevap veren yok. Müşteri memnuniyeti istiyorsanız oluşturduğunuz markanın her anlamda arkasında kapı gibi durun. Olur oje bu atarda sokulurde tırnak kanarda kalkarda ama siz olan bir hatanın üstüne telafi edelim diyip yemleyenlerdensiniz. Kusura bakmayın !

Comments are closed.