Angertor Apotheke

3.6
(15)

Angertor Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hans-Sachs-Straße 1, München – Germany

Telefon : 089 26023430

Angertor Apotheke Yol Tarifi

Angertor-Apotheke

Angertor Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hans-Sachs-Straße 1, München – Germany olan Angertor Apotheke, işletmesine 089 26023430 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Angertor Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Angertor Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Angertor Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Angertor Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Angertor Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Angertor Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Angertor Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Angertor Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

15 thoughts on “Angertor Apotheke

  1. Ne pahasına olursa olsun kaçının !!! Ucuz Çin FFP2 maskeleri burada parça başına 5 € gibi fahiş bir fiyata satılıyor!

  2. Süper cana yakın ve yardımsever … Öğleden sonra hızlı bir şekilde ilaca ihtiyacım vardı çünkü ertesi gün uçmak zorunda kaldım ve zaten 2 eczanedeydim (ilacı sadece ertesi gün alabilirlerdi) ve ilaç alınmaya hazırdı bir saat sonra kalk!

  3. İlk kez buradaydım ve danışmamın ana eczaneme kıyasla çok kısa ve soğuk tutulduğunu söylemeliyim. Oh iyi

Comments are closed.