Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert

4.1
(44)

Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Heinrich-Heine-Straße 15, Berlin – Germany

Telefon : 030 27560275

Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K Yol Tarifi

Apotheke am Engelbecken Ralf Goepfert E.K.

Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Heinrich-Heine-Straße 15, Berlin – Germany olan Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K , işletmesine 030 27560275 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert E K sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

44 thoughts on “Apotheke Am Engelbecken Ralf Goepfert

  1. Eczacılar bile koruyucu maske takmadan müşterilerinden uzak durmazlarsa korona ile mücadele için siyah görüyorum. Adama tamamen kızmıştım!

  2. Güzel eczacı. Süper sempatik personel. Annem için bir şeyim var. Bizim için ilacı sadece başka bir üreticiden aldı. 4 € tasarruf edildi. Memnun kaldık. Sabah reçete verseniz bile öğleden sonra orada olacaktır. Son zamanlarda reçeteleri ve ön siparişleri doğrudan bir uygulama (eczaneniz) aracılığıyla işleyebilirsiniz. Daha uygun olamazdı. Orada da asla uzun süre sıraya girmek zorunda kalmazsınız. Heyecanlıyım.

  3. Reçeteli ilaçlarımı bugün buradan aldım. Herkes çok yardımcı oldu ve İngilizce konuşuyorlar. Müşteriye çok nazik. Teşekkürler!

Comments are closed.