Apotheke Q 205

3.7
(70)

Apotheke Q 205 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 68, Berlin – Germany

Telefon : 030 20945862

Apotheke Q 205 Yol Tarifi

Apotheke Q 205

Apotheke Q 205 Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 68, Berlin – Germany olan Apotheke Q 205, işletmesine 030 20945862 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Apotheke Q 205 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Apotheke Q 205 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Apotheke Q 205 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Apotheke Q 205 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Apotheke Q 205 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Apotheke Q 205 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Apotheke Q 205 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Apotheke Q 205 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

70 thoughts on “Apotheke Q 205

  1. Belki de bu büyük şehirdeki en iyi eczane. Bu kesinlikle kârla ilgili değil, müşterilerin refahı ile ilgili – kilitli bir kapının önünde büyük bir ihtiyaç içinde duran en iyi arkadaşımın deneyimine göre, o zaman ekibin sadece yürek aldığı değil, aynı zamanda Sizin için ekstra açılmanın anahtarı – mesai saatlerinden sonra! Teşekkürler.

  2. Elena, uluslararası aşı pasaportumu çok acil bir şekilde AB dijital geçişine dönüştürmeme yardım etti. Çok fazla istek olduğu için, ekibinin bunu en kısa sürede tamamlayacağına söz verebilirdi. E-posta yoluyla almadım (tavsiyem, heceleyip net bir şekilde yazmalarını veya kartvizitinizi vermelerini sağlamaktır) ve talepten sonraki gün eczaneye geri döndüm. Özür diledi ve çabucak dijital geçişim için QR kodlarını almayı başardı. Elena süper yardımcıydı, süper nazikti ve durumumu süper anlıyordu. Bir kez daha çok teşekkür ederim Elena!

  3. Bu eczanedeki çok cana yakın ve titiz bir bayan, AB dijital sertifikasını oluşturmamıza yardımcı oldu. Harika hizmet için çok teşekkür ederim!

Comments are closed.