Apotheke

3.6
(76)

Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Pl. 12, Berlin – Germany

Telefon : 030 20644500

Apotheke Yol Tarifi

Apotheke

Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Pl. 12, Berlin – Germany olan Apotheke, işletmesine 030 20644500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

76 thoughts on “Apotheke

  1. Kabalık başka bir düzeyde, bana tavsiyede bulunan bu kadın ne merhaba ne de hoşçakal biliyor. Ben böyle samimiyetsiz çalışanlar görmedim

  2. Sık sık eleştirilen kabalığı onaylayamıyorum, personel aslında her zaman çok arkadaş canlısı. Eczaneler için bile yüksek fiyatlar için, bazen üreticinin fiyat tavsiyesinin üzerinde bir kesinti var.

  3. Tavsiye çok cana yakın ve yardımseverdi … ayrıca sonraki adımlar ve ipuçları için önerilerle birlikte!

  4. 7 yaşındaki oğlumun COVID aşı belgelerini dijitalleştirmeyi reddetti ve personel karıma karşı son derece kaba davrandı. Arkamızda sırada bekleyen Amerikalı bir aileye aynı hizmeti reddetti. İnsanlara sağlık ihtiyaçları konusunda yardım ediyormuş gibi yapmayacaksanız, neden müşteri hizmetleri işinde olduğunuzu merak etmeliyim. Google bana bu seçeneğe izin verirse sıfır yıldız verirdim.

Comments are closed.