Asam Apotheke

3.8
(92)

Asam Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sendlinger Str. 37, München – Germany

Telefon : 089 263090

Asam Apotheke Yol Tarifi

Asam-Apotheke

Asam Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sendlinger Str. 37, München – Germany olan Asam Apotheke, işletmesine 089 263090 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Asam Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Asam Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Asam Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Asam Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Asam Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Asam Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Asam Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Asam Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 92

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

92 thoughts on “Asam Apotheke

  1. Çok güzel ve yardımsever personel.
    Bir ilaç hakkında doğru bir şekilde bilgilendirildim ve bu sizi güvende hissettiriyor!
    Tekrar teşekkürler

  2. Şimdiye kadar her zaman ihtiyacım olan her şeyi aldım ve şimdi ve sonra gerçekten iyi teklifler bile var.

  3. Corona hızlı testi için oradaydı. Hızlı, basit ve güvenilir. Böyle olması gerekiyor.

  4. Diğer birçok istasyonu kaçıran ve aynı zamanda iyi bir smear alan çok iyi personele sahip iyi test istasyonu. Bir önceki randevuya rağmen zamana bağlı olarak bekleme süreleri olabileceğinden organizasyon bazen daha iyi olabilir.

Comments are closed.