Aschenbachs Apotheke

3.5
(73)

Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Georgenstraße 25, Berlin – Germany

Telefon : 030 20455100

Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße Yol Tarifi

Aschenbachs Apotheke am Bahnhof Friedrichstraße

Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Georgenstraße 25, Berlin – Germany olan Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße, işletmesine 030 20455100 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aschenbachs Apotheke Am Bahnhof Friedrichstraße sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 73

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

73 thoughts on “Aschenbachs Apotheke

  1. Çok samimi ve yetkin tavsiye ????????Magic … Berlin⭐⭐⭐

  2. İyi konum ama her zaman çok az çalışan ve müşterilerden gelen uzun kuyruklar. Uzun bir bekleme süresi planlayın!

  3. Harika hizmet – bir tıbbi malzeme mağazasında gerçekten bulunması gereken bir cihaza ihtiyaç vardı. Üçü “hiç – mümkün değil” dedi – sanırım istemediler. Eczanede halledildi ve o akşam siteden alabildim. Aschenbach eczanesinden sevgili ekibe teşekkürler !!!

  4. Diğer eczaneler dışarıda kalırken cumartesi günleri dijital aşı sertifikalarınızı buradan alabilirsiniz. Ayrıca, büyük saldırıya rağmen sakin kalan ve dostça sözler için zaman bulan güzel eczacı ve meslektaşlarına da saygı duyuyorum. Çok teşekkürler!

  5. Ich wurde leider sehr unfreundlich behandelt. Keine Kulanz beim Umtauschwunsch eines Duschbads (kein Arzneimittel), bei dem ich mich vergriffen habe. Und dann auch noch anmaßende Kommentare einer Angestellten. Ich werde diese Apotheke nicht mehr aufsuchen.

Comments are closed.