Axels Apotheke

4
(38)

Axels Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rudi-Dutschke-Straße 8, Berlin – Germany

Telefon : 030 25767820

Axels Apotheke Yol Tarifi

Axels Apotheke

Axels Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rudi-Dutschke-Straße 8, Berlin – Germany olan Axels Apotheke, işletmesine 030 25767820 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Axels Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Axels Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Axels Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Axels Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Axels Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Axels Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Axels Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Axels Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

38 thoughts on “Axels Apotheke

 1. Mükemmel müşteri hizmetleri beni çok hoş bir şekilde şaşırttı! Birkaç gün önce bu eczaneyi İngilizce konuşan bir arkadaşımla ziyaret ettim. Yazar kasadaki güzel genç bayan (yani adı Bayan Tuhne miydi ya da onun gibi bir şey mi?) Bize çok yetkin ve kapsamlı bir şekilde İngilizce tavsiye etti! Dükkanda başka müşteriler olmasına rağmen bizi aceleye getirmedi, sakince ve sakince istişareyi sonlandırdı. Son derece bilgiliydi ve bize daha uygun yeni bir ürün önerebildi. Ayrıca bize ürünlerin farklı fiyatlarından bahsetti ve bizi en pahalı olanı almaya teşvik etmedi (ne yazık ki bazen oluyor). Satın aldığımızda, ücretsiz bir paket mendil aldık. Böylesine harika bir hizmet sizi iyi bir ruh haline sokar ve günün geri kalanında size pozitif enerji verir. Mükemmel!

 2. Büyük yeterlilik ve samimiyet. Daha ne isteyebilirim? LGBTTIQ * kişilere de açık. Tercih ettiğim eczane.

 3. Bu eczanenin personeli, profesyonel sınırları aşmadan kibar ve yardımseverdir!
  4 yıldan uzun süredir memnun bir müşteriyim!

 4. Aslında bir yıldızı bile hak etmiyorsun ????.

  Aşı olduğum için Qr kodumun oluşturulmasını istedim, hanımefendi evrakların gerçekliğini kontrol etmek istedi ve sayfalara 15 dakika baktı.

  Evrakların hepsi imzalı ve kaşeli. 15 dakika sonra bana inansın diye hanımın benden ne istediğini sordum. Ve arsızca cevap veriyor: işini yapıyor.
  Ona her şeyin gerçek olduğunu ve doktorları arayabileceğini açıklamaya çalıştım.

  Sonra devam etmeyi reddetti ????

  Şimdi merak ediyorum ya adım Thomas olsaydı ve sarı saçlarım olsaydı ????. O zaman her şey gerçek olurdu ve 30 dakika boyunca %100 bakmazdı ????

  Ne yanak. Bir daha asla arkadaşlarımdan hiçbiri oraya gitmeyecek, bundan emin olacağım.

Comments are closed.