Bären Apotheke

3.1
(10)

Bären Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 60, Berlin – Germany

Telefon : 030 20166173

Bären Apotheke Yol Tarifi

Bären-Apotheke

Bären Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 60, Berlin – Germany olan Bären Apotheke, işletmesine 030 20166173 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bären Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bären Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bären Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bären Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bären Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bären Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bären Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bären Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

10 thoughts on “Bären Apotheke

  1. Harika bir eczane ve tüm personel çok işbirlikçi ve büyük nezaketle tavsiye veriyor.Herkes tüm ilaçları sağlamak için ne kadar nazik işbirliği yapıyor

  2. Insta: bradodo_charo
    Er wurde nicht getestet weil er schwarz ist schaut euch das Video an was er gepostet hat und das Statement in seiner story

  3. They refused a guy a free COVID test because he had a French passport. I’ve been tested at many places with my Irish ID with no problem (usually, “do you live here” is asked and then all good). The difference between the two situations? I’m white, the man at this Apotheke wasn’t. Racism, plain and simple.

Comments are closed.