Bayram Bal

3.9
(52)

Bayram Bal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 273 80 85

Bayram Bal Yol Tarifi

Bayram Bal

Bayram Bal İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir olan Bayram Bal, işletmesine (0232) 273 80 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bayram Bal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bayram Bal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bayram Bal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bayram Bal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bayram Bal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bayram Bal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bayram Bal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bayram Bal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

52 thoughts on “Bayram Bal

  1. Fiyat sormadan girmeyin kafalarina gore fiyat veriyolar 1 senelik bakim paranizi 1 seferde istiyorlar yazik acinacak bir durum.

  2. Saç kesimi yaptırdım.Böyle bir alışveriş merkezinde böylesine acemi berberlerin bulunamayacağı düşüncesiyle girdim.Bir kere çok laubaliler.Birbirkeri arasında laş göz işaretleriyle bu değişiklikleri doruğa çıkıyor.Kesime oturduğumda başka bir müşteri geldi,benim kesimi yapacak olan genç ,benim saçımı işlerken yeni gelen müşteriye döndü.Sonra gelip ansızın saçımın arkasından büyük bir tutam kesti.Yaklasik ön dakika sonra bana dönüp kesime devam etti.Hatta ,koltuktan kaçmayayım diye mı saçımı kesip gittin diye sordum.Öyle çirkin kesti ki bu yaşına kadar böylesine beter bir kesim yaşamadım,görmedim.Hala saçlarım tavuk didiklenmiş gibi,berbat,düzeltilemeyecek kadar berbat.Bunun bir cezası olmalı, böyle olamaz,böyle sorumsuzluk olamaz. Üstelik fiş yok,fatura yok,dışarısınınım 4 katı fiyat yapıştırıcılar.(Bu arada yaşım 65 ve saygın bir meslek emeklisiyim)
    Adeta hakaret ve aşağılama yaşadığımı hissettirdiler bana.Yazıklar olsun,verdiğim para haram olsun.

  3. 1 yıldız bile buraya fazla bukadar işi bilmez bir yer görmedim sakın kapısın önünden bile geçmeyin

  4. Mahalle kuaförleriyle karşılaştırmayın.Hizmet hijyen yönünden çok başarılı.Ekip profesyonel Çok memnunum.Herkese tavsiye ederim

  5. Harika bir işletme ve tabi ki kuaförüm doğan bey işinin ustası.

Comments are closed.