Bezirksapotheke Am Alexanderplatz

3.9
(68)

Bezirksapotheke Am Alexanderplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rathausstraße 5, Berlin – Germany

Telefon : 030 27583083

Bezirksapotheke Am Alexanderplatz Yol Tarifi

BezirksApotheke am Alexanderplatz

Bezirksapotheke Am Alexanderplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rathausstraße 5, Berlin – Germany olan Bezirksapotheke Am Alexanderplatz, işletmesine 030 27583083 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bezirksapotheke Am Alexanderplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bezirksapotheke Am Alexanderplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bezirksapotheke Am Alexanderplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bezirksapotheke Am Alexanderplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bezirksapotheke Am Alexanderplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bezirksapotheke Am Alexanderplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bezirksapotheke Am Alexanderplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bezirksapotheke Am Alexanderplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 68

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

68 thoughts on “Bezirksapotheke Am Alexanderplatz

  1. Hiç bu kadar yoğun ve yetkin tavsiye almadım. Farmakoloji okuduğunu düşünebileceğiniz genç bir adam. Kesinlikle övgüye değer!

  2. Test merkezinde, bu onaylanmış randevular aşırı bir şekilde göz ardı edilirse, işten çıkarmanın amacının ne olduğu merak ediliyor. Randevu öncesi müşteri kitlesine hizmet verilmektedir. Bununla ilgili sorular reddedilecektir. Orada randevulu bir ziyaret kaydedilebilir. Her halükarda, çalışanların teknoloji ve resmi süreçlerle tamamen boğulmuş olduğu izlenimi var. Başka bir test merkezini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

  3. Özellikle İngilizce konuşanlar için kesinlikle tavsiye edilir. Eczacımız çok bilgili, sorunlarımızla ilgilendi ve bize çok yardımcı oldu. Her yerde bir eczaneyi incelemek garip geliyor, ancak buradaki deneyim o kadar iyiydi ki dünyanın bilmesi gerektiğini hissettim!

Comments are closed.