Bitcoin

4.9
(7)

Bitcoinden tarihi rekor… Lider dijital para birimi 34.000 doları aştı.

Uzun süren durgunluğun ardından bitcoin tarihin en büyük rekorunu kırdı ve 34.000 dolara kadar yükseldi. Son 24 saat içinde %15 artış kaydeden lider kripto para birimin piyasa değerini 420 milyar dolara yükseldi.

Yatırımcının yüzünü güldüren bitcoin gibi diğer büyük alt koinler de ciddi yükseliş yaşadı. Ethereum 828 dolar, Ripple 0,23 dolar, Litecoin 149 dolardan işlem görüyor.

Peki bitcoin ve diğer kripto paralar nasıl alınır ve satılır?

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin ve diğer kripto paraları almak için bir borsa üzerinden işlem yapılması gerekmektedir. Bu yazıda dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden işlem yapma anlatılmaktadır.

Binance Üye Olma

Binance üyelik sayfasından istenen bilgileri doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Borsanın Türkçe dil desteği olması üyelik ve işlem yapmayı oldukça kolaylaştırıyor.

Her borsada olduğu gibi alım ve satımlarda küçük oranlarda komisyon ödenmektedir. Eğer Binance üyeliğinizi aşağıdaki referans kodu linki ile yaparsanız komisyon masraflarınız %50 düşmektedir.

Binance Üyeliği İçin Tıklayınız

binance

Binance borsasına TL olarak para yatırabilir ve TL karşılığında bitcoin alabilirsiniz. Site market kısmı ile alım satım yapabilir, cüzdan bölümünde ise varlıklarınızı görebilir ve para çekebilirsiniz. En güvenilir bitcoin borsası olan Binance ile güvenle alım satım yapabilirsiniz.

Şifre Güvenliği

Lütfen borsaya giriş bilgilerinizi kimse ile paylaşmayın ve tahmin edilemeyecek şifreler oluşturun. Ayrıca Sms yada authenticator gibi iki faktörlü kimlik doğrulama kullanmanızı öneririz.

Binance Ekran Görüntüsü

binance

bitcoin

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir