Bizim Market

4.2
(6)

Bizim Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, 73/3. Sk. No. 7/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0507 950 89 42

Bizim Market Yol Tarifi

Bizim Market

Bizim Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, 73/3. Sk. No. 7/A, Gaziemir – İzmir olan Bizim Market, işletmesine 0507 950 89 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bizim Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bizim Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bizim Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bizim Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bizim Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bizim Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bizim Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bizim Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Bizim Market

  1. 10 12 yıl önce arkadaşlarımla gelip buradan taso, futbolcu ve yu gi oh kartları alırdık. güzeldi

  2. Mahalle arası bir market ama organik gıdalar bulabileceğiniz bir yer açık süt organik yumurta ve yoğurt sahibi çok durust

Comments are closed.