Boconcept Berlin Friedrichstraße

4
(29)

Boconcept Berlin Friedrichstraße adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 63, Berlin – Germany

Telefon : 030 20004220

Boconcept Berlin Friedrichstraße Yol Tarifi

BoConcept Berlin Friedrichstraße

Boconcept Berlin Friedrichstraße Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 63, Berlin – Germany olan Boconcept Berlin Friedrichstraße, işletmesine 030 20004220 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boconcept Berlin Friedrichstraße ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boconcept Berlin Friedrichstraße yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boconcept Berlin Friedrichstraße hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boconcept Berlin Friedrichstraße ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Boconcept Berlin Friedrichstraße ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boconcept Berlin Friedrichstraße için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boconcept Berlin Friedrichstraße bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boconcept Berlin Friedrichstraße sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

29 thoughts on “Boconcept Berlin Friedrichstraße

  1. Karşılığı değer değil. Üretim hataları olan bir masa var (masa üstü yalpaladı). Hatalar düzeltilemedi. Bu yüzden ya onunla yaşamam gerektiği (ve keçeye yapışması) ya da masanın 49 avroya kadar alınabileceği söylendi. Onu aldım çünkü artık mağaza ile hiçbir şey yapmak istemiyorum.

  2. Dost canlısı ve yetkin. Ayrıca gerçek ve kavramsal olarak uygun fiyatlarla.

Comments are closed.