Boran

3.9
(33)

Boran adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Akçay Cd. No:170, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 66 66

Boran Yol Tarifi

Boran

Boran İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Akçay Cd. No:170, Gaziemir – İzmir olan Boran, işletmesine (0232) 251 66 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boran ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boran yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boran hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boran ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Boran ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boran için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boran bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boran sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

33 thoughts on “Boran

  1. Kendilerinden proje aşamasında ev satın aldık. Prim öngörüleri tam olarak gerçekleşti ve söylediklerini yaşayarak tecrübe ettik. İşlerinde çok başarılılar. Kiralama hususunda da hiç sıkıntı yaşamadık her konuda olduğu gibi bu konuda da başarıyla bizleri memnun ettiler. Profesyonel bir firma teşekkürler.

  2. Personeli güler yüzlü ve ilgili aynı zamanda profesyonellikten ödün vermiyor. Özellikle görecedeki projeler hem yaşam alanı hemde konut mimarisi anlamında değerlendirmeye değer ve İzmir ortalamasının çok üzerinde..

  3. İlgili, güler yüzlü personel ve disiplinli iş anlayışı için teşekkür ederim

  4. Profesyonel bir şirket. Ayrıca şirket çalışanları oldukça güler yüzlü.

  5. Boran Emlak Forbest İnşaat Sahtekarlar
    Boran Emlak Gaziemir dolandırır. Forest firmasi Yusuf Ve Yakup kardeşler ararsınız telefon açmazlar. Odasında olduğu halde orada yokum dedirtirler. Eğer is yapmışsanız onların inşaatlarına ödemeye gelince firmaya, bize değil ortağımıza is yaptınız derler hiç orali olmazlar. Ev alırsanız çok pişman olursunuz. Müşterileri için arkalarından ev sattığımız hicbir müşterinin telefonunu acmayiz derler. İster alin ister almayın derler. Aldığınız ev ise bir eksik bir sorun Olduğunda hiçbir zaman ulasamayacaksiniz. Sakin ev almayın bunlardan. Tecrübe ile sabittir. Görecedeki yaptıkları Oliva sitesi sakinlerine sorabilirsiniz firmayı.

Comments are closed.