Brawl Stars

4
(20)

Brawl Stars apk android oyun indir hile ve mod seçeneği ile sunulmaktadır. Brawl Stars hile apk indir dosyasını pc ve cep telefonuna yükleyebilirsiniz.

Brawl Stars Açıklaması

Supercell, en son mobil oyunu Brawl Stars’ı Canada App Store’da piyasaya sürdü . Play Store’da Brawl Stars Android sürümünü ne zaman başlatacaklarına dair bir haber yok. Merak etmeyin. Oyunu sizin için takip edeceğiz.

Kavga zamanı! Şehirdeki en sıkı takımı oluşturun ve gerçek zamanlı olarak 3’e 3 savaşın. Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale’in yapımcılarının en yeni oyunu.

Arkadaşlarınızı toplayın ve destansı bir çok oyunculu slugfest’e hazırlanın! Çeşitli zorlu oyun modlarının ve zorlu SÜPER yeteneklerle düzinelerce sert ve yuvarlanan karakterin kilidini açın. Dört farklı oyun modunda onları vurun, havaya uçurun, yumruklayın ve savaşı kazanın:

– Ödül: Rakipleri ortadan kaldırarak takımınız için yıldızları toplayın, ancak sizi seçmelerine izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım kazanır!
– Smash & Grab: Rakip takımla savaşırken haritanın ortasından Kristalleri toplayın. 10 kristal toplayan ve elinde tutan ilk takım kazanır.
– Soygun: Karşı takım tarafından korunan kasayı kırın veya değerli eşyalarınızı olası güvenlik korsanlarından koruyun. Ganimetle kimin ayrıldığını belirlemek için birkaç dakikan var!
– Showdown: En acımasız gürültü! Yavaş yavaş küçülen bir arenaya 10 oyuncu düşüyor. Ayakta kalan son Kavgacı olabilir misin?

Brawlers’ınızı yükseltmek ve kilidini açmak için Coin, Elixir ve Chips toplayın. Stratejileri paylaşmak ve diğer oyuncularla birlikte savaşmak için bir Gruba katılın. Gerçek Brawl Star olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve bölgesel liderlik tablolarında tırmanın!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca, Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Brawl Stars oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Özellikler:
– Dünyanın her yerinden oyunculara karşı sert, gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar
– Yeni, güçlü Kavgacıların kilidini açın – her biri özel bir saldırı ve bir SÜPER yetenek ile!
– Kilidi açmak ve oynamak için dört benzersiz oyun modu
– Tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın
– Bölgesel ve yerel sıralamada liderlik tablolarının zirvesine tırmanın.
– Hızlı tempolu çok oyunculu bir nişancı nihayet cep telefonunda.
– İpuçlarını paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla bir Brawlers Grubu oluşturun
– Favori Brawlers’ınızı bu kritik avantaj için yükseltin.
– Dövüşçülerinizi açılabilir kaplamalarla özelleştirin.

oyun indir
brawl stars

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

5 thoughts on “Brawl Stars

    1. Sayfamızdan yararlanmak için herhangi bir üyelik ve bilgi paylaşımına gerek yoktur .

Comments are closed.