Bretz Store Dortmund

4.4
(21)

Bretz Store Dortmund adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hohe Str. 1, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 55749794

Bretz Store Dortmund Yol Tarifi

Bretz Store Dortmund

Bretz Store Dortmund Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hohe Str. 1, Dortmund – Germany olan Bretz Store Dortmund, işletmesine 0231 55749794 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bretz Store Dortmund ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bretz Store Dortmund yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bretz Store Dortmund hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bretz Store Dortmund ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bretz Store Dortmund ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bretz Store Dortmund için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bretz Store Dortmund bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bretz Store Dortmund sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

21 thoughts on “Bretz Store Dortmund

  1. Sonunda “rüya kanepemizi” bulduğumuz için çok mutluyuz. Biz çok iyi çalışan tarafından tavsiye edildi. Kanepe, ilan edilenden birkaç hafta önce teslim edilebilir. Bizimle sevinç harikaydı.
    Yüksek kaliteli bir kanepe vb. Arıyorsanız, bu mağazada gerçekten doğru yerdesiniz.

  2. 2021 için yeni modeller şimdiden sergileniyor ve iyi bir şekilde sunuluyor. Önceki randevu nedeniyle, başlangıçta tüm yelpazeye tek başına ve huzur içinde bakabildik. Üç seviyeye bakış: – İnternet araştırmasından hangi kanepe nerede? Bu modüller nasıl düzenlenmiş ve hangi renklerle sergileniyor? İçimize en uygun kanepe hangisi? Başka hangi yaratıcı seçenekler var? Bu karışık düşüncelere rağmen, birkaç dakika sonra “kanepemizi” keşfettik ve hemen aşık olduk.
    Çalışan Anika bizi birçok fikir ve ilhamla destekledi. Her şey anında ve çok sabırla görselleştirildi. Sadece profesyonel tavsiye değil, aynı zamanda tutkuyla dürüst tavsiyeler aldığımızı hissettik!
    Temel bilgiler: – İyi tavsiye edildiğimizi hissettik ve günün sonunda makul bir fiyat aldık, daha ne isteyebilirsiniz? Şimdi büyük bir heyecanla kanepemizi bekliyoruz ve yaşam ortamımıza nasıl uyacağını görmenin heyecanını yaşıyoruz.

  3. Süper arkadaş canlısı – harika bir atmosfer. Alışveriş eğlenceliydi ????

  4. Harika mobilyalar, güzel resimler, güzel ve güler yüzlü personel

Comments are closed.