Call of Duty Mobile

4.3
(15)

Call of Duty 4 apk android oyun indir hile ve mod seçeneği ile sunulmaktadır. Call of Duty hile apk indir dosyasını pc ve cep telefonuna yükleyebilirsiniz.

Call of Duty®: Mobile Açıklaması

Call of Duty: Legends of War apk, dünyanın 1 numaralı Birinci Şahıs Nişancı franchise’ı mobile geliyor! Activision ve Tencent Games tarafından merakla beklenen bir mobil başlıktır.

Call of Duty apk, Call of Duty evreninden harika haritalar, teçhizat, silah ve karakterlerden oluşur. Hızlı tempolu oyunun kontrolünü kendiniz ele geçirebilirsiniz ve diğer mükemmel beceriler bulmanızı bekliyor. Ghost, Price ve benzeri pek çok karakter Android için Call of Duty Legends of War’da.

Oyun şu anda iki oyun modu içeriyor – çok oyunculu ve zombiler. Çok oyunculu modda, oyuncular iki takıma bölünmüş 10 oyuncuyla oyuncuya karşı oyuncu (PvP) savaşları oynayabilecekler. Çok oyunculu mod ayrıca iki farklı moda ayrılmıştır – Takım Ölüm Maçı ve Ön Cephe. Zombiler modunda oyuncular zombilerle savaşmak ve oyunu kazanmak için tek başlarına veya takımlar halinde oynayabilir.

Call of Duty: Legends of War apk, Modern Warfare’den Captain Price, Ghosts Ghosts’tan Overlord ve daha fazlası gibi Call of Duty evrenindeki en popüler karakterlerle oynanabilir. Karakterler daha sonra Mühimmat Desteklerinden avantajlar, silahlar, beceriler ve ekipman kazanarak oyuncunun beğenisine göre özelleştirilebilir. Ayrıca Nuketown, Crash, Hijacked ve daha fazlası gibi en popüler Call of Duty haritalarına sahip olacak.

Call of Duty’nin Diğer Özellikleri: Legends of War apk

  • İkonik kahramanları ve silahları toplayın
  • Sezgisel alma ve oynatma kontrolleri
  • Mobil cihazlarda yüksek kaliteli grafikler
oyun indir
call of duty indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “Call of Duty Mobile

  1. Call of Duty apk ve uygulama ile cep telefonu ve bilgisayarınızda bu güzel oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Comments are closed.