City Rent A Car

2
(4)

City Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 2. Sk. No:14/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0545 257 93 35

City Rent A Car Yol Tarifi

City Rent A Car

City Rent A Car İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 2. Sk. No:14/A, Gaziemir – İzmir olan City Rent A Car, işletmesine 0545 257 93 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca City Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan City Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. City Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak City Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan City Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. City Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. City Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada City Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “City Rent A Car

  1. araba kiralama sadece yalan söylüyor! arabaların her zaman problemleri var! parasının peşinden koş! sahiplerine güvenemezsin! Arabalar sözleşmesiz verilir!

    Merhaba sevgili okuyucu,

    Bu araba kiralama şirketi ile sadece kötü deneyimlerim oldu! Araçların her zaman sorunları olur! Maalesef peşin ödedim ve arabayı iki gün sonra iade etmek zorunda kaldım çünkü araç kiralama şirketleri Özkan ve İsmail tüm sorunları çözmek istediler ama boşuna! İkisi de hep yalan söylüyor! Bugün hala paramı kovalıyorum! Aslında, ben basit bir insanım ve araçlardan yüksek taleplerim yok, sadece güvenli olmaları! Sadece onlarla sadece arızalı araçlar mevcuttu!
    Dükkandan kaçının ve başınızı ağrıtmamak için biraz daha harcayın!

    0 yıldız olsaydı, onlara bile verirdim!

  2. DOLANDIRICILAR!!! GECEN SENE 3 HAFTALIK ARAC KIRALADIM 3BIN TL UCRET ÖDEDIM 1BIN TL SI DEPOZITO UCRETI OLDUGU SÖYLENDI VE ARACIN TESLIMINDEN EN GEC 3 HAFTA ICERISINDE GERI ODEME YAPILACAKTI. FAKAT ARADAN 1YIL GECMESINE RAGMEN HALA UCRETI ÖDEMEDILER. KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM. KAPILARININ ÖNUNDEN BILE GECMEYIN!!!

Comments are closed.