Derin Halı Yıkama

5
(6)

Derin Halı Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6/2 sokak no 3 kat 4 daire 7, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0546 281 54 54

Derin Halı Yıkama Yol Tarifi

Derin Halı Yıkama

Derin Halı Yıkama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6/2 sokak no 3 kat 4 daire 7, Gaziemir – İzmir olan Derin Halı Yıkama, işletmesine 0546 281 54 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derin Halı Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derin Halı Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derin Halı Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derin Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Derin Halı Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derin Halı Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derin Halı Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derin Halı Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Derin Halı Yıkama

  1. Senelerdir buraya yıkatıyorum. Bir hataları bile olmadı. Komşularımada önerdim onlarda yıkatıyorlar ve memnun kaldıklarını söylüyorlar.

  2. Gerçekten işinin hakkını veriyorlar çok temiz yikiyorlar butun akrabalarima komsularima tavsiye ettim teşekkürler derin halı yıkama ????

  3. Halımı çok güzel yıkamışlar. Geldiğinde mis gibi kokuyordu ve pırıl pırıldı. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  4. 2 yıl önce halıları mı yıkamaya verdim halılarımdaki lekeleri çıkardılar ????‍♂️☺️

  5. Gerçekten anlayışlı güzel bir ekip halılarımda lekeler vardı hepsi gitmiş özenle temizleme teşekkürler

Comments are closed.