Derma Fame

4.8
(111)

Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8-3 C, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 90 51

Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi Yol Tarifi

Derma FaMe - İzmir Gaziemir Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8-3 C, Gaziemir – İzmir olan Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi, işletmesine (0232) 251 90 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derma Fame İzmir Gaziemir Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 111

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

110 thoughts on “Derma Fame

  1. Öncelikle epilasyona başlama Fikri kafamda oluştuğunda belli yerler ile görüştüm fakat buraya ilk adım attığım da karşılaştığım güler yüz, hoş sohbet ,sıcak kanlılık kafamdaki doğru tespiti vermemde yardımcı oldu . Gerek Meral hanım gerekse Fatoş hanıma çok teşekkür ediyorum ilk karşılaşmada bu denli bir ilgi için . Akabinde bir erkek olarak vücudum çok kıllıydı özellikle göğüs ve sırt bölgesi olarak baya yoğundu.paket aldım (ense +boyun+sırt ve göğüs ) şeklinde 3. Seansım bitti ve inanılmaz gözle görülür bir görüntü ile karşılaştım. Buradan Fatoş hanıma saygılarımı iletiyorum. İşinin ehli bir insan . Temiz hijyenik bir yer özellikle pandemi döneminde çok dikkatli ve özenli bir çalışma sergilendi seans sırasında buda vermiş olduğum tercihin ne kadar doğru olduğunu bir kere daha ispat etti.

  2. Sakal ustu epilasyona 7 seans gitmeme ragmen kıllarda cok ufak bi azalma oldu. Normalde %90 gecmesi gereken kıllar %5 belki gecmistir. Para icin ilk baslarda islerini tam yapmiyorlar bilerek az işın atiyorlar. Sonra biraz sesinizi çıkarttiginiz zaman tamam bu seans ucret almiyalim vs diyip işi daha ciddiye bindiriyorlar. Mekan sahibinin ilgisizliginden bahsetmiyorum bile. İnsan her geliste musterisinin kil durumunu kontrol eder. Sen orda oturmaya devam et. Tavsiye etmiyorum…

  3. Tek kelimeyle harika bir yer. Lazer epilasyon için gidiyorum. Pandemi döneminde hijyeni düşünüyorsanız gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Lazer epilasyonda da kendinizi Fatoş hanımın sihirli ellerine teslim edin, gerisini düşünmeyin bence 🙂 (Biraz acımasızca çalışabilir; ama en iyi sonucu alırsınız 🙂

  4. Gaziemirde tertemiz ve kaliteli bir merkez.
    Cilt bakımına gittim. Her aşama son derece profesyonel ve rahatlatıcıydı. Cilt tipinize özel hassa şekilde ilgileniyorlar. Bence her semtten buraya gelinebilir. Çok memnun kalacağınıza eminim.:)

  5. Fatoş hanıma çok teşekkür ediyorum.Lazere gidiyorum. 2 seans da bile gözle görülür derece de seyrelme yaşadım.

Comments are closed.