Doktor Gülbin Yurdaışık Baş

4.2
(19)

Doktor Gülbin Yurdaışık Baş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Etiler Cd. No:53, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0505 937 36 68

Doktor Gülbin Yurdaışık Baş Yol Tarifi

Doktor Gülbin Yurdaışık Baş

Doktor Gülbin Yurdaışık Baş İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Etiler Cd. No:53, Gaziemir – İzmir olan Doktor Gülbin Yurdaışık Baş, işletmesine 0505 937 36 68 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doktor Gülbin Yurdaışık Baş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doktor Gülbin Yurdaışık Baş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doktor Gülbin Yurdaışık Baş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doktor Gülbin Yurdaışık Baş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doktor Gülbin Yurdaışık Baş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doktor Gülbin Yurdaışık Baş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doktor Gülbin Yurdaışık Baş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doktor Gülbin Yurdaışık Baş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

19 thoughts on “Doktor Gülbin Yurdaışık Baş

  1. Özellikle doktor Mustafa bey çok özverili, güleryüzlü teşekkür ediyoruz tüm personele …

  2. ne yazık ki son derece kötü hizmet veren bir doktorun bulunduğu aile hekimliği. Gökhan Yağcı isimli doktor son derece suratsız, hastalarıyla ters ve olmaması gereken bir üslupla konuşan, mesleğinin gerekliliklerini yerine getirmeyen, bu tavrını belli ettiğinizde de sizi odasından kovan birisi. Güzelyalı’dan buraya taşındığımız için kaydımızı bu aile hekimliğine aldırmıştık, ama hemen değiştiriyorum çünkü biz bugüne kadar böyle muamele görmedik. Sağlık bakanlığına da gerekli şikayetlerimi yaptım.

  3. Gülbin Hocamdan çok memnunuz, bebeğim ilk 3 aylıkken kendisi ile tanıştık. Internetten bularak kendisini gittim. Izmirde oturan biri olarak alsancak bayraklı gibi doktorların yoğun olduğu yerlere gitmiştim ancak araba parkı o kadar zor ki her gidişimiz bi telaş oluyordu. Gülbin hanımın ofisi çok rahat bir yerde. O bizim tercihimizde bir kıstas oldu. Ama tabi onrmli olan doktorunuzun ilgisi. Uzun yılların kendisine verdiği tecrübesi ile artık her konuda çok net bilgisini size aktarıyor. Çocukların bebeklerin nerede neye ne tepki vereceğini oyle iyi biliyor ki size onları uygulamak kalıyor. Anne babayı çok iyi eğitiyor yani. Her gittiğimizde uzun uzun ne yapmamız gerekir yeri geliyor 1 saat anlattığı oluyor. Bir de asla unutmayım ve hakkını yemeyim hafta içi hafta sonu sabah akşam gece gündüz ne zaman mesajla arayarak bir şey sorsam hep döndü. Ben her ebeveynin özellikle bilgi sahibi olmak adına Gülbin hanıma bir kez gitmesi gerektiği düşüncesindeyim. Zaten giden farkı görür ve bırakamaz. Gülbin hocaya gelene kadar özel hastanede iyi denilen, alsancakta ünlü denilen doktorlara da gittim. Kesinlikle Gülbin hoca. ????????????????

  4. 6 seneden beri kendisine gidiyorum ve her defasında sabırla beni dinleyen ve ayrıntılarıyla açıklama yapan harika bir doktor.

  5. Oğlum henüz 20 günlüktü Gülbin hanımla tanıştığımızda. İyiki yollarımız kesişti. Annelik zor bir süreç bu süreçte birçok duyguyu ilk defa yaşıyorsunuz ve birçoğu insanın boyunu aşabiliyor. Bu duygularla boğuşurken evladının hastalanması ve yaşanılan o vicdan azabının tarifi yok. Tabi ki insan hemen kendini suçluyor ben çocuğuma bakamıyorum, iyi bir anne değilim, onu hasta ettim, üşüttüm VS. Bu fikirlerin birçoğu bize ait değil aslında etrafımızdaki insanların yeni annelere uyguladığı zorbalıklar. Tüm bu vesveselerden ben Gülbin hanım sayesinde kurtuldum. Karanlığın içinde bana önce ışık sonrada öğretmen oldu. Anneliğimi keşfetmeme yardımcı oldu. Dünyaya yeni gelmiş bir bebeğinin fiziksel ihtiyaçlarının neler olduğunu anlamamı sağladı. Evladım 4 yaşında. Her hastalandığında çok üzülüyorum ama ne yapacağımı sayesinde biliyorum.
    Umarım bu yazımı okursunuz Gülbin hanım, belki farkında bile değilsiniz ama bana çok şey kattınız çok şey öğrettiniz. Her koşulda er yada geç bize geri dönüş yaptığınız için, öğrettiğiniz herşey için, güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. Çok şanslıyız sizinle karşılaştığımız için.

  6. Ne zaman ateşlenip hasta olduğumuzda şu an randevularımız dolu yada çıktım deyip bizi geri döndürdü malesef kontrol ve aşıda herkes bakıyor önemli olan sıkıntılı durumda ulaşıp size yardım edebilen bir çocuk doktoru bulabilmek

Comments are closed.