Domos Pharmacy Motorama

2.9
(31)

Domos Pharmacy Motorama E K adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenheimer Str. 30, München – Germany

Telefon : 089 62447755

Domos Pharmacy Motorama E K Yol Tarifi

Domos pharmacy Motorama E. K.

Domos Pharmacy Motorama E K Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenheimer Str. 30, München – Germany olan Domos Pharmacy Motorama E K , işletmesine 089 62447755 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Domos Pharmacy Motorama E K ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Domos Pharmacy Motorama E K yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Domos Pharmacy Motorama E K hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Domos Pharmacy Motorama E K ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Domos Pharmacy Motorama E K ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Domos Pharmacy Motorama E K için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Domos Pharmacy Motorama E K bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Domos Pharmacy Motorama E K sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

31 thoughts on “Domos Pharmacy Motorama

  1. İyi tavsiye. Çalışanlar şimdiye kadar hep çok arkadaş canlısıydı.

    Fiyatlar yüksek ve burada satın almamak için bir neden. Şu andan itibaren fahiş fiyatları nedeniyle bu eczaneden uzak duruyorum.

    Ibuprofen 400mg (20 adet) 6,50 €, üreticinin önerisi 6,00 € ve çevrimiçi eczaneler 1,90 € – 2,50 € arasında teklif ediyor. Sadece bir soygun.

  2. Ne yazık ki Gasteig yakınlarındaki en kötü eczanelerden biri. Muhtemelen personel müşterilerine iyi bakıyor, ancak hizmet veren birden fazla kişi olmadığı için danışma genellikle 10 dakikadan uzun sürüyor. Bu nedenle, aceleniz varsa başka bir eczane aramak daha iyidir.

  3. Karım Domus eczanesinde hızlı bir test yaptırdı. Son zamanlarda hamile kadınların test için para ödemeleri gerekip gerekmediği sorulduğunda, eczacı çok düşmanca bir yanıtla “elbette test için para ödemeleri gerekiyor” yanıtını verdi. Kısa bir süre sonra hamilelerin ve emziren annelerin 17 Aralık 2021 tarihine kadar ücretsiz test hakkı olduğunu öğrendik. Yasadışı olarak talep edilen 15.00 EUR ile ilgili değil, eczacının dostça olmayan ve profesyonel olmayan davranışlarıyla ilgili. Bu nedenle deneyimlerimiz önceki incelemelerle tutarlıdır.

Comments are closed.