Dorotheenstadt Apotheke

3.7
(31)

Dorotheenstadt Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 151 Ecke Dorotheenstr, Berlin – Germany

Telefon : 030 2044817

Dorotheenstadt Apotheke Yol Tarifi

Dorotheenstadt Apotheke

Dorotheenstadt Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 151 Ecke Dorotheenstr, Berlin – Germany olan Dorotheenstadt Apotheke, işletmesine 030 2044817 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dorotheenstadt Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dorotheenstadt Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dorotheenstadt Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dorotheenstadt Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dorotheenstadt Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dorotheenstadt Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dorotheenstadt Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dorotheenstadt Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

31 thoughts on “Dorotheenstadt Apotheke

 1. Her zaman çok kolay ve son derece yetkin. Diğer eczanelerin büyük bir dilim kesebilir beri.

 2. Düşmanca, yardımsever değil. bir kez ve bir daha asla. Eczacınıza sorun burada kesinlikle geçerli değil, tam tersi.

 3. Güzel eczane keşke hizmet o kadar kötü olmasaydı. Bir reçete vardı ve önceden ürünün mevcut olup olmadığını sordu, ki bu bana güvence verdi.
  Oraya vardığımda eczacı bana paketi verdi ve para istedi. Reçetede bir maliyet muafiyeti olduğunu söylediğini kendisine işaret ettim.
  Aniden bunu ona söylemem gerektiği için sinirlendi ve gerçekten düşmanca davrandı. Daha sonra ürünü bana vermek istemedi.
  Bu daha önce başıma hiç gelmemişti. Diğer eczanelerde eczacılar işini yapıyor ve reçeteye dikkatle bakıyor.
  Sonuç: Belirli bir gelirin altındaki müşteriler burada hoş karşılanmaz. Mümkün olduğunca kaçının, bu en iyi şekilde klasisizmdir.

 4. Ne tür bir eczane hiçbir fikrin yok, bilmiyorum, başka birine gitmeyi tercih ederim, sadece jel istiyorsun.

  Bilgileri yanlış ilaç bile vere bilir bunlar tavsiye etmiyorum iyi günler

Comments are closed.