Dr Rihani Apotheke

4
(33)

Dr Rihani Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Landwehrstraße 48, München – Germany

Telefon : 089 54886770

Dr Rihani Apotheke Yol Tarifi

Dr. Rihani-Apotheke

Dr Rihani Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Landwehrstraße 48, München – Germany olan Dr Rihani Apotheke, işletmesine 089 54886770 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Rihani Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Rihani Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Rihani Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Rihani Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dr Rihani Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Rihani Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Rihani Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Rihani Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

33 thoughts on “Dr Rihani Apotheke

  1. Maalesef hayal kırıklığına uğradım!
    En son reçete aldığımda sık sık bu eczaneye gidiyorum, bunun için sadece 10 € daha ödemek zorunda kaldım, ama bana 30 € verildi, tabii ki bunu ödedim!
    Bir gün sonra sordum ve eczaneye geri döndüm, tabii ki 20 € fark bana iade edildi, ama yine de bir beyaz üzerinde aldatıldım!

  2. Bağışlayan tanrının adıyla
    Altı sene okudun da sana ne yedirirler, ah, anlasaydın öyle demezdin, yasak. polis komutanlığı eczaneye gitsen iyi olur sorun alt üst olmuş vaka resmini ekleyemiyorum

Comments are closed.