Dragonicle

5
(1)

Droganicle Ön Kayıt Avantajları Şimdi Sitemizde…

Gizemli Bir Krallığı Keşfedin
Asran Ülkesinde savaşçıların destansı yolculuğuna başlayın. Krallığın dört bir yanına dağılmış parçaları toplarken, asi Ejderha Ruhlarını ehlileştirirken ve sonsuz bir kahramanca destan yazarken, Tome of Knowledge’ın rehberliğini takip edin!

Sevimli Hayvanları Toplayın
Özel bir binek elde etmek için şimdi giriş yapın, ayrıca vahşi doğada binlerce sevimli evcil hayvan var! Fae Woods, Dawn Bay, Pure Arctic: Doğru araziyi seçin, sonra arkanıza yaslanın ve sürüşün tadını çıkarın. Evcil hayvan ustası olmak için nadir ırkları keşfedin ve tüm evcil hayvanları yakalayın!

Dragon Souls ve God Gear’ın kilidini açın
Efendileri için her şeyi feda edecek, savaşçının en sadık hizmetkarı Dragon Souls ile anlaşmalar oluşturun. Nihai güç artışı için drake kürelerini eğitin, söndürme silahları ve ruh formlarını değiştirin! Güzel Tamamo, tsundere Elizabeth, kötü Bahmrite … Hangi Dragon Soul ile en derin bağı kuracaksınız?

Epik Bosslarla Dövüş
Rüzgar Kurt, Succubus, Gölge Ejderi … Epik patronlar, savaş alanı harabelerinin her yerinde pusuya yatarak nadir hazineleri ve teçhizatları korurlar. Onları yalnızca bir savaşçı ekibi ezebilir. Dikkat! Patron sizi muazzam bir güçle baştan çıkaracak ve tüketecektir. Ejderha Ruhunuzun da bozulmasına izin vermeyin!

Ruh Eşinizle Tanışın
Büyüleyici manzaralarda harika ruhlarla tanışın ve bir sonraki karşılaşmanız için hatıra olarak fotoğraflar çekin. Randevulara çıkın, el ele tutuşun, evcil hayvanları besleyin ve kıyafetler tasarlayın. Arkadaşlarınızın asla unutamayacağı kadar romantik bir düğün yapın!

oyun indir
dragonicle

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.