E B Atatürk Ortaokulu

4.5
(42)

E B Atatürk Ortaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sevgi Mahallesi 664 Sk, Nevvar Salih İşgören Cd. No10, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 274 07 87

E B Atatürk Ortaokulu Yol Tarifi

E.B Atatürk Ortaokulu

E B Atatürk Ortaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sevgi Mahallesi 664 Sk, Nevvar Salih İşgören Cd. No10, Gaziemir – İzmir olan E B Atatürk Ortaokulu, işletmesine (0232) 274 07 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca E B Atatürk Ortaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan E B Atatürk Ortaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. E B Atatürk Ortaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak E B Atatürk Ortaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan E B Atatürk Ortaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. E B Atatürk Ortaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. E B Atatürk Ortaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada E B Atatürk Ortaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

42 thoughts on “E B Atatürk Ortaokulu

  1. Tertemiz bir okul.sadece okul degil.okulun ogrencileri de tertemiz.gitmenizi oneririm.ogretmenleri cok iyi anlatiyor dersleri.mesela ridvan hoca.????cok seviyorum okulu.????

  2. Gaziemirin en Gözde ortaokullarından. 100 ün üzerinde öğretmeni olan büyük başarılı bir okul.

  3. Öğretmen kadrosu şuanki müdürü ve bazı öğrencileriyle başarıyı hedefleyen gerçekten yarı kolej niteliğinde bir okul. Tek sorun fazla öğrenci barındıröası onu da bunyıl halledeceklerini belli edip alımı azalttılar.

  4. Okulum Gaziemir ilçesindeki hatta İzmir ilindeki sayılı okullardandır

Comments are closed.