Earn to Die 2

4.1
(9)

Listenin zirvesinde yer alan Earn to Die’ın bu devasa devamında arabanızı bir zombi kıyametinde sürün!

Ülkenin diğer tarafında bir tahliye gemisi bekliyor. Önünüzde duran tek şey: şehirler ardına şehir zombiler tarafından istila edildi. Sadece bozuk bir araba ve az miktarda nakit parayla, hayatta kalmak için zombi ordularını sürmek için tanıdık bir durumla karşı karşıya kalırsınız!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn to Die 2, öncekinden beş kat daha uzun, devasa ve yeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun, tanıdık çöl ortamından ayrılıyor ve zombilerin istila ettiği şehirlerin derinliklerine iniyor.

ÇOK KATMANLI SEVİYELER:
Seviyeler artık çok katmanlı! Yeraltı tünellerinden geçerek çürümüş otoyol üst geçitlerinden geçin ya da zombi dolu epik fabrikaları parçalayın. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi ordularından kaçamayacaksınız – tek seçeneğiniz onları parçalamak!

BİR ZOMBİ PARÇALAMA MAKİNESİ YAPIN
Bir spor araba, bir itfaiye aracı ve hatta bir dondurma minibüsü dahil olmak üzere 10 farklı aracın kilidini açın ve yükseltin. Her araç, zırhlı çerçeveler, tavana monte silahlar, güçlendiriciler ve daha fazlası gibi bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

TAHRİBAT EDİLEN ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen yok edilebilir. Çok dikkatli olmazsanız, aracınız paramparça olurken hayatınız için bekleyin.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA İMHA. DAHA FAZLA MAYHEM.
Ne için bekliyorsun? O kurtarma gemisi sonsuza kadar beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir yolculuğa hazırlayın – ve cidden, zombi dolu fabrikaları parçalamak gibisi yok!

Earn to Die 2, Earn to Die 2012 ve Earn to Die 2: Exodus’u içeren orijinal web serisinin daha büyük ve daha iyi bir sürümüdür. Earn to Die 2’yi oynaması ücretsizdir, ancak üçüncü taraf reklamları ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içerir.

Earn to Die 2 Apk İndir

oyun indir
earn to die 2

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.