Eczane Öz Güneş

4.1
(13)

Eczane Öz Güneş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Önder Cd. No:97/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 09 90

Eczane Öz Güneş Yol Tarifi

Eczane Öz Güneş

Eczane Öz Güneş İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Önder Cd. No:97/A, Gaziemir – İzmir olan Eczane Öz Güneş, işletmesine (0232) 251 09 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Öz Güneş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Öz Güneş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Öz Güneş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Öz Güneş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Öz Güneş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Öz Güneş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Öz Güneş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Öz Güneş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

13 thoughts on “Eczane Öz Güneş

  1. Gaziemir öz güneş Eczanesi 1ynz8hy numaralı reçetemte yazan aylardır kullandığım cobelex 1000 mg b12 vitamin iğnesi yerine elinde cobelax 1000 mg olduğu halde vitakobal adında muadil bir ilaç verdi. Bu ilacı tabii ki kullanmayacağım, oradaki bayan birde demezmi COBELAX daha ucuz Bu VİTAKOBAL daha güzel.Tam bir fiyasko.Hayırdır yani sormadan etmeden benzer ilaç veriyorsunuz diyecektim sustum.Komedi filmine gitmeyin alın size gaziemir özgüneş eczanesi filmi.Ve ilaçla birlikte verilen acilde enjeksiyonu yapmak için istenilen reçete yerinede katkı payını gösteren bir kağıt parçası verdiler.Hiç birşey demedim tamam dedim verin siz. kendim daha sonra cobelax 1000 mg aldım. Bugün vaktim yok dilekçemi hazırladım adli kurumlara başvurumu yapmak için p.tesi günü adliyeye gidicem.

  2. Asla ve asla bir daha uğramayacağım bir yer, çevreme de söyleyeceğim. Eczacının kendisi midir, kalfası mıdır bilemem, alışıla gelen temiz, pak görünümde eser yok, şahsın görüntüsü de eczanenin iç temizliği de maalesef… İşin başka bir vahim tarafı var, ilaçları bilgisayara okuttu, dedi ki şu kadar lira fark ödeyeceksiniz, ödemeyi yaptıktan sonra cep telefonuma gelen mesajda bahsi geçen rakam daha düşüktü, adam eczacı değil küçük esnaf. Şark kurnazı, hata benim tabi, tipten ve eczanenin havasından hiç iyi elektrik almamıştım, çıkıp başka bir eczaneye gitmeliydim. Aklınca milleti böyle minik minik çarpıyor, cebe atıyor. Yazık, çok yazık. Durumu ilgili yerlere bildireceğim elbette.

Comments are closed.