Eda Emlak

4
(11)

Eda Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Irmak, Hasan Güven Cd 93 SOK D:N0.2, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 14 74

Eda Emlak Yol Tarifi

Eda Emlak

Eda Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Irmak, Hasan Güven Cd 93 SOK D:N0.2, Gaziemir – İzmir olan Eda Emlak, işletmesine (0232) 252 14 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eda Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eda Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eda Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eda Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eda Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eda Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eda Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eda Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

11 thoughts on “Eda Emlak

  1. Semtin güzel yerinde güzel insanların yönettiği bir emlak bürosu , güleryüzlü samimi içten yardım sever bir kişiliğiyle firma sahibi size ne istediğinizi sorup ve en kısa zamanda en iyi en güzelini ve de bütçenize en uygunu nu bulup size sunuşu firmanın ne kadar ciddi bir yapıya sahip olduğunun göstergesidir..

  2. Portföyleri geniş ve çok ilgililer. Kesinlikle tavsiye ederim.

Comments are closed.