E Furniture Germany Gmbh

2.3
(25)

E Furniture Germany Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mauerstraße 77, Berlin – Germany

Telefon : 030 555782222

E Furniture Germany Gmbh Yol Tarifi

E-Furniture Germany GmbH

E Furniture Germany Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mauerstraße 77, Berlin – Germany olan E Furniture Germany Gmbh, işletmesine 030 555782222 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca E Furniture Germany Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan E Furniture Germany Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. E Furniture Germany Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak E Furniture Germany Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan E Furniture Germany Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. E Furniture Germany Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. E Furniture Germany Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada E Furniture Germany Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

25 thoughts on “E Furniture Germany Gmbh

  1. Harika bir mobilya parçası. Ustaca ahşap ve basit yapı. Tepe.

  2. Yüzer yatak Impesa
    Biz çok memnunuz! Ahşabın kalitesi ve işçiliği son derece iyi. Genel olarak hizmet de iyiydi, tüm sorular her zaman cevaplandı. Çok iyi fiyat-performans oranı.

  3. İlan edilen teslimat tarihini karşılayamıyor. E-postalar ve telefon sorguları hiçbir işe yaramaz. Bu şirketten uzak dur

    Şimdi yine 3 hafta geçti ve siparişim hala orada değil. Müşteri hizmetleri tarafından kapatılacaktır. Can sıkıcı

Comments are closed.