Eker Kuyumculuk

4.2
(13)

Eker Kuyumculuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Önder Cd. No:32 D:2, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 05 10

Eker Kuyumculuk Yol Tarifi

Eker Kuyumculuk

Eker Kuyumculuk İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Önder Cd. No:32 D:2, Gaziemir – İzmir olan Eker Kuyumculuk, işletmesine (0232) 251 05 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eker Kuyumculuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eker Kuyumculuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eker Kuyumculuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eker Kuyumculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eker Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eker Kuyumculuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eker Kuyumculuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eker Kuyumculuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

11 thoughts on “Eker Kuyumculuk

  1. Güleryüzlü esnaf .Allah işini gücünü rast getirsin.

  2. Zafer bey gerçekten tertemiz kalpli bir insan ve dürüst bir esnaf. Gelen her müşteriye bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  3. Sürekli alışveriş yaptığım bir kuyumcu. Güvenilir, dürüst insanlar. Çok memnunum.

  4. Kuyumculuk konusunda yüksek tecrübe yüksek güven ????

Comments are closed.