Emlak Bank Konutları

4
(90)

Emlak Bank Konutları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, 73. Sk., Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Emlak Bank Konutları Yol Tarifi

Emlak Bank Konutları

Emlak Bank Konutları İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, 73. Sk., Gaziemir – İzmir olan Emlak Bank Konutları, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emlak Bank Konutları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emlak Bank Konutları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emlak Bank Konutları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emlak Bank Konutları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Emlak Bank Konutları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emlak Bank Konutları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emlak Bank Konutları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emlak Bank Konutları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 90

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

90 thoughts on “Emlak Bank Konutları

  1. Sakinleri cok iyi, cok fazla basibos kopek var, daglara dogru trekking yapmak icin kopeklerle mucadele etmelisiniz. Evler cok eskidi. Nezih bir semt, daha guzel ortamlari hakediyor.

  2. Bina sağlam evler çok bakımsız. Bütün evler hemen hemen aynı. It bağlasan durmaz.

  3. Emlak Bank Konutları Gaziemirin en güzel ve Depreme dayanıklı siteleridir.

  4. Genellikle emekli tontonların binaları… Temiz insanlar… Huzurlu sağlıklı güzel bir yer… Oropark sorununuz kesinlikle yok. Yönetici işe yaramaz ama onunda huzur hakkı maaşı var muhtemelen onun için sürekli bahçe sularlar ????????????.

Comments are closed.