Ezgi Çiçekçilik

4.8
(37)

Ezgi Çiçekçilik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Önder Cd. 97-2, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 50 73

Ezgi Çiçekçilik Yol Tarifi

Ezgi Çiçekçilik

Ezgi Çiçekçilik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Önder Cd. 97-2, Gaziemir – İzmir olan Ezgi Çiçekçilik, işletmesine (0232) 251 50 73 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ezgi Çiçekçilik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ezgi Çiçekçilik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ezgi Çiçekçilik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ezgi Çiçekçilik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ezgi Çiçekçilik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ezgi Çiçekçilik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ezgi Çiçekçilik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ezgi Çiçekçilik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

37 thoughts on “Ezgi Çiçekçilik

  1. Çiçekleri yeni koparılmıştı sanki miss gibi kokuyor, favorim olabilir Ezgi çiçekçilik.. servisten ve getiren arkadaşta çok Güler yüzlüydü ????????

  2. Hizmet ve kalitede bir numara diyebilirim ???????? ????kesinlikle tavsiye ediyorum uygun fiyatlar, ürünlerin geçikmeden servis edilmesi mükemmel ????????????????

  3. Çiçekleri taze ve çok şık , servisteki görevliler güler yüzlü… herkese tavsiye edebileceğim bir çiçekçi ????????????????

  4. Gerçekten harika ve ışıl ışıl bu çiçekleri bize sunduğunuz için,eşimin küçük sürprizlerle beni mutlu etmesini sağlıyorsunuz size cok tesekkür ediyorum. Müthis ilgili ve işine saygı gösteren bir yer????

  5. Hizmet ve kalitede bir numara diyebilirim kesinlikle tavsiye ediyorum müşteriye yaklaşım güler yüz ve uygun fiyat hepsi burda ????????

    Gazıemirde 1 numara Ezgi çiçekçilik ????????????????

Comments are closed.

Ezgi Çiçekçilik

0
(0)

Ezgi Çiçekçilik Gaziemir telefon, adres, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Önder Cd. No:97/2 Gaziemir – İzmir

Telefon : 0232 251 50 73

Gaziemir Ezgi Çiçekçilik Yol Tarifi

ezgi çiçekçilik

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.