Ferah Eczanesi

2
(3)

Ferah Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Etiler Cd. 6/a, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 45 19

Ferah Eczanesi Yol Tarifi

Ferah EczanesI

Ferah Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Etiler Cd. 6/a, Gaziemir – İzmir olan Ferah Eczanesi, işletmesine (0232) 252 45 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ferah Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ferah Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ferah Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ferah Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ferah Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ferah Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ferah Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ferah Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

3 thoughts on “Ferah Eczanesi

 1. Küçük hesaplar, sahtekarlıklar peşinde koşan bir eczane! Reçetedeki ilaç tutarıma 17 tl dedi ve kartımdan bunu çekti.
  Ama SGK sistemi cep telefonunuma anında mesaj yolluyor. Baktım orada tutar 16.68 olarak görünüyor.
  “Neden fazla çekiyorsunuz, bana mesaj geldi” dediğimde suratının rengi attı.
  Asık bir suratla, özür bile dilemeden paramı iade etti. 30 kuruş küçük bir miktar ama bunu bilerek yapması rezil bir şey.
  Herkese böyle yapıyorlarsa iyi para vuruyorlar demektir.
  Bir daha asla işim olmaz.

 2. Tedavi amaçlı ilaç almaya gidip size gida takviyesi satacak kadar ticari hesaplar peşinde koşan bir eczane…Hic etik olmayan bu tavrınızı kınıyorum …vitamin alacak olsaydim ayni urunu internetten yari fiyatina ayağıma kadar siparis verirdim. Calisanlarinizi gozden gecirmenizi tavsiye ederim yada bu tarz yerlerin daha fazla teftiş gecirmesi gerekiyir sanırım dogru insanlarin çalışıp çalışmadığını düşündürüyor insana..

Comments are closed.