Fırın Dünyası

2.1
(20)

Fırın Dünyası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Önder Cd. No:93/D, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 80 90

Fırın Dünyası Yol Tarifi

Fırın Dünyası

Fırın Dünyası İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Önder Cd. No:93/D, Gaziemir – İzmir olan Fırın Dünyası, işletmesine (0232) 251 80 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fırın Dünyası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fırın Dünyası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fırın Dünyası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fırın Dünyası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fırın Dünyası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fırın Dünyası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fırın Dünyası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fırın Dünyası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.1 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

20 thoughts on “Fırın Dünyası

  1. Genel de sabahları kahvaltılık almaya gidiyorum elemanlar kafalarına göre bazen kendi veriyor bazen ordan al diyor ne yaptıkları belli değil çok saygısızlar.

  2. benim gibi dış görünüşüne aldırıp alışveriş yapmayın, pişman olursunuz. tezgah, fırın ve kasa çalışanlarının hepsi vasat. uzak durun.

  3. Annemin doğum günü için aldığımız meyveli pasta bayat çıktı meyveler ve kreması ekşimişdi

  4. Gaziemir de en taze ve lezzetli unlu mamuller satan mekan burası özellikle ekmekleri harika

  5. ALDIGIM TRALİCENİN SÜTÜ MORARMIŞTI VE BARİZ ŞEKİLDE BAYATTI, GERİ GÖTÜRDÜM, KABUL ETMEDİLER VE HİÇ İLGİLENMEDİLER. AYNI CADDE ÜZERİNDE BULUNAN BÜTÜN FIRINLARDA TRALİCE 8 TL İKEN BURADA 15 TL, COK PAHALI BİR FIRIN. TAVSİYE ETMEM ASLA

Comments are closed.