Floora

4.3
(28)

Floora adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 5. Sk. No:72/C, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 27 12

Floora Yol Tarifi

Floora

Floora İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 5. Sk. No:72/C, Gaziemir – İzmir olan Floora, işletmesine (0232) 251 27 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Floora ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Floora yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Floora hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Floora ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Floora ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Floora için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Floora bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Floora sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

28 thoughts on “Floora

  1. Çok uzun zamandir,gidiyorum mustafa ve leyla kardeşler işletiyor aile ortami rahatça her işlemimi yaptiriyorum.Temizlige önem veren ve ilgiye önem veren bayanlara tavsiye ederim. Lazer ve epilasyonda hizmet vermesi de çok iyi oldu her işimizi yaptirabilecegimiz bir yer.

  2. Samimi sıcak ve işini çok güzel yapan çalışanları olduğu için tercih ediyorum ❤❤❤

  3. Güzel özelikle yürüyüş için ama bazı yerlere çöp dökmüşler belediye daha hasas olmalı

Comments are closed.