Formel A Berlin

3.5
(34)

Formel A Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosa-Luxemburg-Straße 22, Berlin – Germany

Telefon : 0174 1926533

Formel A Berlin Yol Tarifi

Formel A Berlin

Formel A Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosa-Luxemburg-Straße 22, Berlin – Germany olan Formel A Berlin, işletmesine 0174 1926533 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Formel A Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Formel A Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Formel A Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Formel A Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Formel A Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Formel A Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Formel A Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Formel A Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

34 thoughts on “Formel A Berlin

  1. Evet, kanepeler harika görünüyor ve çok şık.
    FAKAT
    Kalite kötü, her şey gerçekten ucuz malzemelerden yapılmış. Kanepemiz 5 hafta geç geldi ve birden fazla yerde kırıldı (resimler ekli) ve müşteri hizmetleri bu sorunların hiçbirinde yardımcı olmadı. Teslimattan 4 ay önce tam miktarı ödememize rağmen, onlardan herhangi bir bilgi almak için birkaç kez istemek zorunda kaldık.

    Onlardan tekrar satın almazdım ve tavsiye etmem. Evet, tasarım harika ama kalite ve hizmet kesinlikle öyle değil, bu yüzden bir dahaki sefere biraz daha fazla zaman harcamayı ve kendimi sıkıntıdan kurtarmayı tercih ederim.

Comments are closed.