Fortnite İndir

4.9
(9)

1 numaralı Battle Royale oyunu mobil cihazlara geldi! Kadro kurun ve 100 oyunculu PvP’de ayakta kalan son kişi olmak için yarışın. Kapak oluşturun. Rakiplerinizle savaşın. En uzun süre hayatta kalın. Zaferini kazan.

Mobilde Fortnite, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’ten bildiğiniz 100 oyunculu PvP oyununun aynısıdır. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler. Ayakta kalan son kişi olmak için savaşırken kalenizi inşa edin. Atlayın ve dünyanın dört bir yanından veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun!

Unreal Engine 4 tarafından desteklenmektedir.

YAP & YOK ET  – Kendi siperini kurarak savaş alanını şekillendir. Rakip bir duvarın arkasına mı saklanıyor? Kenarı almak için kapaklarını çıkarın.

GEAR UP  – Savaş otobüsüne binin ve favori bölgenize inin. Kaynakları toplayın, teçhizat toplayın ve rakiplerinizle savaşın! Son ayakta kalan kazanır.

ARKADAŞLARLA TAKIM KUR – Dünyanın her yerinden veya aynı odada arkadaşlarınla ​​takım kur !

EPİK GÜNCELLEMELER VE ETKİNLİKLER  – Haftalık güncellemeler sürekli olarak eğlenceyi besler. Yeni oyun modları, avatarınız için ciddi ve çılgın yeni görünümler, yeni silahlar ve öğeler… Fortnite her zaman genişliyor.

HAREKETTE KONSOL OYUNU  – Tam oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Savaş Biletinizi ilerletin ve daha fazlasını yapın.

Fortnite Mobile

Fortnite , 2017 yılında Epic Games tarafından  piyasaya sürülmüştür. Oyuncular arasında beleş PUBG’ diye de adlandırılan Fortnite, aslında PUBG’ye düşünüldüğü kadar da benzemeyen bir oyun yapısı ve görünüşü vardır. Bir anda popüler olan bu oyun PubG gibi bağımlılık yapmıştır.

Fortnite, Epic Games tarafından tasarlanan ancak grafikleri açısından diğer oyunlara kıyasla pek de iyi olmayan eğlenceli bir oyundur. İlk piyasa çıktığında rakımını kur ve savaş ve kazan mantığıyla oynanan  Fortnite, piyasaya sürüldükten bir  süre sonra, Pubg Mobile oyununun kısa sürede elde ettiği başarısından etkilenerek, oyuna ‘Battle Royale’ adlı eğlenceli bir mod da eklendi. Bu sayede Fortnite oyunu kısa sürede popüler oldu. Battle Royale moduna sahip  oyunları tek bir cümle ile özetlenebilir: “Öldür ya da öl!”

Diğer Battle Royale oyunlarından farklı olarak oyun bölgenizde binalar oluşturabilirsiniz. Bu binaları sığınak olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca binalarda cephane arayabiliyorsunuz. Bu binaları oluşturmak için gerekli olan temel malzemeleri almanız gerekmektedir.

Unreal Engine 4 motoruna kullanılarak hazırlanan Fortnite, görsel efektler açısından bilgisayar ortamında oynana bilecek seviyededir. Oynarken sıkılmayacağınızı garanti ederiz. Oyunun bir başka özelliği ise PC, PS4, Xbox One, iOS ve Android oyuncularıyla battle royale savaşlarına katılabileceğiniz geniş bir cihaz kapasitesine sahiptir.

Fortnite Battle Royale, 2018 yılında battale royale oyun tarzların arasındaki en iyi oyunlardan bir tanesi olarak görülmektedir. Android sürümü, piyasaya sürülerek dünya çapındaki çevrimiçi oyuncuların ve kitlesel takipçilerinin sayısı sürekli olarak artmaktadır.

Fortnite İndir

Fortnite hakkında açıklamalarımızı okuduktan sonra aşağıdaki linkten Fortnite mobile Apk oyununu indirebilirsiniz.  Fortnite apk oyununu indirdikten sonra yardımcı programlar aracılığıyla bilgisayar ortamında oynayabilirsiniz. Fortnite oyununu giriş yaptıktan sonra her gün size yapmanız için günlük görevler vermektedir. Bu görevler, belirli nesnelerin imha edilmesi gibi size basit görevler sunar ve  bu görevleri tamamlandığında sizi V-Bucks ve coin ile ödüllendirir.  V-Bucks oyun için önemli bir sanal para birimidir.

Kazanılması basit olan bu para birimi ile Fortnite skinleri, giysileri, emotelar ve battle passler alınıyor. Belli bir aşamaya kadar geldikten sonra bu kazandıklarını harcayarak rakiplerinize üstünlük kazanma korku salma özellikleri kazanıyorsunuz. V-bucks ile satın alınan eşyalar hiç bir şekilde oyun içerisinde diğer oyunculara karşı oyunda yetenek olarak bir üstünlük sağlamıyor. V-buck kazanmak için Fortnite: Save Word modunda oynamanız gerekmektedir.

Fortnite Mobile Hile

Direk savaş alanında başladığınız bu oyunda gerekli olan malzemeleri toplamak ve hızlı bir şekilde ekipman gücünüzü yükseltmek için çabaladığınız Fortnite oyununda oyuncular hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. 100 kişinin savaştığın 8×8 km lik bir alanda hayatta kalan son kişi olmanız gerekiyor. Bunun için oyunu sürekli oynayarak pratik yapmalı, haritalardaki malzeme yerlerini ve pusu yerlerini öğrenerek oyunda ustalaşmanız gerekiyor. Bu durum ise oyunda harcanan zamanı arttırmaktadır.

Fortnite oyuncuları bu kadar zaman harcamak yerine internet ortamında oyun için hile araştırıyorlar. Oyunda otomatik hedef alma, duvarların arkasını görme, harita üzerindeki malzemelerin yanına gitmeden ne olduğunu öğrenme gibi hileler mevcuttur.

Fortnite Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci Core i5 2.8GHz.
  • RAM: 8 GB RAM.
  • Depolama Alanı: 16 GB Boş Alan.
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660/ AMD Radeon HD 7870 veya 2 GB ve daha yüksek ekran kartı
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 ve üzeri
  • DirectX: Sürüm 11
oyun indir
fortnite indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.