Gaziemir Gevrek & Fırın Cafe

3.5
(6)

Gaziemir Gevrek&fırın Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Akçay Cd. No 246, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0530 730 85 21

Gaziemir Gevrek&fırın Cafe Yol Tarifi

Gaziemir Gevrek&Fırın Cafe

Gaziemir Gevrek&fırın Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Akçay Cd. No 246, Gaziemir – İzmir olan Gaziemir Gevrek&fırın Cafe, işletmesine 0530 730 85 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gaziemir Gevrek&fırın Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gaziemir Gevrek&fırın Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gaziemir Gevrek&fırın Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gaziemir Gevrek&fırın Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gaziemir Gevrek&fırın Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gaziemir Gevrek&fırın Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gaziemir Gevrek&fırın Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gaziemir Gevrek&fırın Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Gaziemir Gevrek & Fırın Cafe

  1. Eskiden gevrekleri güzeldi. Artık özensizler. Firma eskidikçe kuralları olur, oturaklı hale gelir. Bunlar malesef her gün daha kötü hizmet etmeye başladılar.

  2. Kaşarlı yağsız boyoz güzel. Açma çok kötü. Tatsız puğaça hamuru gibi! Pizza güzel ama çok tuzlu. Gevrek güzel.

  3. Pizzanın tuzunu azaltabilirsiniz. Kıymalı börek çok iyi, bozmayın. Gevrek çok iyi. Açma, olmamış.

    Güncelleme.
    Pizzanın tuzunu azaltmış sınız teşekkür ederim. En güzel yaptığınız ürünlerden birisi kıymalı börek ama aldığınız kıymayı arttırın daha fazla yapın her gün kalmadı diyorsunuz.

Comments are closed.